Kėdainių moterų klubas LIONS šį penktadienį, gegužės 19 d. organizuoja labdaros vakarą, kurio metu surinktos lėšos bus skirtos sergančio dvimečio Jonuko gydymui užsienyje.

Priminsime, kad Jonukas yra mūsų kraštietis, gyvena Kalnaberžėje. Jam šiuo metu dveji su puse metukų, bet vaikas dėl sveikatos sutrikimų negali vaikščioti, juda jis neįgaliojo vežimėlyje, tačiau yra viltis, kad berniukui gali padėti Vokietijos specialistai. Specialioje klinikoje būtų atliekama reabilitacija, tačiau ji kainuoja labai brangiai – apie 30 000 eurų, papildomai kainuos vieno iš tėvų apgyvendinimas Vokietijoje, maitinimas ir kelionė.

Gerų žmonių dėka nemažai lėšų jau yra surinkta, tačiau jų dar nepakanka. Todėl įvairios Kėdainių organizacijos vykdo berniuko gydymui reikalingų lėšų rinkimo akcijas. Prisidėti nusprendė ir Kėdainių moterų klubas LIONS. Ši labdaringa veikla užsiimanti organizacija visus savo bičiulius ir rėmėjus kviečia į labdaros vakarą Krakių kultūros centre, kur mūsų krašto kūrėjai pristatys spektaklį „Kas trenkė durimis?“ (režisierė Erika Usevičiūtė).

Dėl bilietų galite skambinti telefonu +370 676 02 632, rašyti el. paštu kedainiulionsklubas@gmail.com arba kreiptis į LIONS klubo nares.

Už kvietimus galima atsiskaityti ir pavedimu į klubo sąskaitą LT427300010142373281 AB Swedbank, mokėjimo paskirtyje įrašant „Paramos skyrimas”.

Visos surinktos lėšos bus skirtos dvimečio Jonuko gydymui užsienyje.

„Susitikime Krakių kultūros centre šį penktadienį, 18 val. Susitelkime ir padėkime mažajam Jonukui sveikti bei stiprėti“, – kviečia labdaros vakarą organizuojančios LIONS klubo narės.