Karolina ŠTELMOKAITĖ,

Kėdainių r. savivaldybės tarybos narė

Truskavos miestelio mokyklos reorganizacijos klausimas sužiba vis naujomis spalvomis.

Jau trečią kartą per tris mėnesius šis klausimas bus svarstomas rajono taryboje.

Naujausias valdančiojo judėjimo posūkis – pamiršti visą purvą, išpiltą ant šios mokyklos ir neliesti jos bent metus. Ką gi, spendimas, žinoma, sveikintinas. Bet vis dėlto, neapseita be kafkiškai orveliškų makiaveliškų potėpių.

Kai frakcijos, kurios prieštaravo mokyklos sujungimui, pateikė projektus artimiausiame tarybos posėdyje tą prijungimą atšaukti, gavome raštus, jog mūsų sprendimų projektai nebus registruoti. Prisikabinta prie nepadėtų kabučių ar kitų lengvai pataisomų techninių detalių.

Be to, savivaldybės administracija pati suskubo pateikti savo projektą, nors prieš tai du kartus teikė visiškai priešingą pasiūlymą. Šiaip, žinoma, būtų juokinga. Bet kažkodėl kyla asociacijos su nesenais rinkimais Maskvoje ir Peterburge, kur opozicijai atnešus tūkstančius kandidatą remiančių parašų, jų didžioji dalis buvo išbrokuoti dėl kablelio trūkumo ar neįrašytos didžiosios raidės.

Visoje šioje istorijoje labiausiai gaila vargšo savivaldybės teisininko, kuris turėjo leisti savo brangų ir mokesčių mokėtojų apmokamą laiką, ieškodamas praleistų kabučių, netiksliai pavartotų frazių ar net stiliaus klaidų.

Apskritai, pastaruoju metu ryškėja tendencija netinkančius pasiūlymus arba neregistruoti, arba užregistravus, vėliau siūlyti šalinti iš darbotvarkės.

5 Responses

 1. Marija

  Panelė visažinė susiruošė šturmuoti Seimą, tai vienintelis šansas apie save pasireikšti – Kėdainių mugėje kartu su konservatoriumi A.Navicku matyti dabar tai, ko anksčiau nematė ir žadėti orų gyvenimą, ir svarbiausia – kritikuoti. Įdomu kokiais pinigais ji užtsimokėjo už šį straipsnelĮ, o gal Ginkevičius dosniai duoda pasireikšti (tiksliau žarijas žarsto svetimais nagais), kad po to pats užliptų ant olimpo? Tai čia kaip – politinė reklama?

  Atsakyti
 2. Vorūnė

  Papūskit tai Karolinai, tikrai jai Blažytės pinigai nereikalingi, teguljin atiduoda Viktoro darbo partijai.

  Atsakyti
 3. Giedre

  Nijoles ženteliui ir Nijolei bussunku, Blažytė su Vyktarugali nefinansuoti,nes jinsunkiai suvaldo savo svitą.Pats laikas Nijolei paliktipolitiką, nes pikti žmonės daug ką kalba

  Atsakyti
 4. Laima

  Karolina šaunuolė. Aš klausausi jos pasisakymų, klausimų per tarybos posėdžius. Negaliu atsistebėti jos kovingumu. Taip ir toliau!!!

  Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.