Skambiai Mažeikiuose Kėdainių „Nevėžis“ pabaigė Lietuvos futbolo federacijos I lygos pirmenybių I-ąjį ratą. 5:0 sutriuškinti aikštės šeimininkai – Mažeikių futbolo klubas „Atmosfera“.

Įvarčių autoriai: Hamed Junior, Bago Timite (10 min.), Oleksandr Bobeliuk (19 min.), Aretas Gėgžna (11 m.b. 59 min.) ir (88 min.), Olesandr Dovhyi (79 min.).

Tarp rezultatyviausiųjų lygos žaidėjų aukštas pozicijas po I-ojo rato išlaiko „nevėžiečiai“ Evaldas Kugys (10 įvarčių, 2-a vieta) ir A. Gėgžna (9 įv., 3 v.). Rezultatyviausias lygoje – Vilniaus „Žalgirio B“ futbolininkas Meinardas Mikulėnas, įmušęs 11 įvarčių.

Kovoti dėl čempionų titulo tarp aštuonių komandų „Nevėžis“ žengia užimdamas antrąją vietą turnyro lentelėje.

Lyderių lenktynėse svarbius taškus prarado Kauno „Hegelmann Litauen“, o Telšių „Džiugas“ sudavė dar vieną smūgį Vilniaus „Vyčiui“. Tad naujais lyderiais tapo „Jonava“ ir „Nevėžis“, kurie ne tik laimėjo, bet ir gavo netikėtų taškų dėl „Riteriams B“ įskaitytų 2 techninių pralaimėjimų.

Antrajame rate komandos tęs kovas atskirai dėl 1-8 vietos ir 9-14 vietų. Iki galutinės komandų rikiuotės kėdainiečiams teks sužaisti septynerias rungtynes.

Antrojo rato tvarkaraščio dar nėra. Tačiau jau aišku, kad namuose „Nevėžis“ žais su Telšių „Džiugu“, Alytaus „Dainava“, Kauno „Hegelmann Litauen“, Jonavos „Jonava“, o išvykose – Vilniaus „Vyčiu“, Panevėžio „Panevėžiu B“, Šiaulių „Šiauliais“.

LFF I lygos pirmenybės tęsis po dviejų savaičių. „Nevėžis“ kausis dėl čempionų titulo.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.