Kėdainių „Nevėžį“, kaip ir „Jonavą“, nuo lyderių trejeto teskiria du turnyro lentelės taškai.

Šiandien, penktadienį, Kėdainių miesto stadione Lietuvos futbolo federacijos I lygos pirmenybių 12 turo rungtynes kėdainiečiai žais su Kauno „Žalgiriu B“.

Kauniečiai – priešpaskutiniai, trylikti, turnyro lentelėje. „Nevėžis“ – penkti.

„Žalgiris B“ per 11 turų pasiekė tik vieną pergalę, nė vienerių lygiųjų, tačiau dešimt kartų patyrė pralaimėjimo kartėlį. Ir tik trys taškai turnyro lentelėje.

Kėdainių „Nevėžio“ kraityje – septynios pergalės, vienerios lygiosios ir trys pralaimėjimai bei 22 turnyro lentelės taškai.

Pradžia buvo palankesnė telšiškiams

Įspūdinga pergalė prieš pirmenybių lyderį jo aikštėje – Telšiuose prieš „Džiugą“, prieš tai penkios iš eilės pergalės ir rezultatyviausių lygos žaidėjų tandemas (2 v. Evaldas Kugys – 9 įvarčiai ir 3 v. Aretas Gėgžna – 7) „Nevėžio“ gretose leidžia tikėtis pergalės ir šiandien.

Bet kamuolys – apvalus. Telšiuose jau 14 min. šeimininkų įmuštas įvartis į kėdainiečių vartus iki tol pralaimėjimo nepatyrusio „Džiugo“ sirgalius nuteikė optimistiškai.

Tačiau staigi „Nevėžio” kontrataka, kurią pradėjo vartininkas, o pratęsė A. Gėgžna, savo manevrais susukęs „Džiugo” gynėjams galvas, o tiksliu smūgiu baigė Hamedas Timite, rezultatą išlygino – 1:1.

Gražiausi įvarčiai – „Nevėžio“

Maža to, netrukus šeimininkai liko mažumoje – raudoną kortelę prieš savo akis išvydo Davydas Arlauskis. Ši maždaug dešimties minučių atkarpa turėjo didelę reikšmę tolimesnei susitikimo eigai ir rezultatui. Kėdainiškiai kiekybinę persvarą realizavo antrame kėlinyje ir padarė tai labai gražiai – nuostabų O. Dovhyj perdavimą nestipriu, bet gudriu galvos smūgiu išnaudojo E. Kugys.

Kaip rašo portalas pirmalyga.lt, kalbant apie įvarčių grožį, tai kol kas šioje srityje su „Nevėžiu” nelabai kas gali pasilyginti – beveik kiekviename ture į gražiausio turo įvarčio titulą pretenduoja kėdainiečių smūgiai, o kartais – net ir ne vienas.

Šiandien „Nevėžio“ sirgaliai miesto stadione laukiami nuo 17:30 val.

Panašios naujienos