Rezultatu 2:0 namuose iškovota pergalė prieš Šiaulių „Šiaulius“ – trečia iš eilės Kėdainių „Nevėžio“ pergalė. Aretas Gėgžna, savo sąskaitoje turintis 6 įvarčius – rezultatyviausias lygoje.

Pergalingus įvarčius į šiauliečių vartus Kėdainių stadione praėjusį penktadienį pasiuntė A. Gėgžna (33 min.) ir Evaldas Kugys (47 min.).

„Nevėžis“ ir „Šiauliai“ ir po šių rungtynių išlieka kaimynėmis turnyro lentelėje – šeštoje (13 taškų) ir septintoje (10 tšk.) vietose. Sėkmingas žaidimas pastaruosiuose turuose ir dar viena kita pergalė leistų „Nevėžiui” įsiterpti į lyderių grupę. Nuo laipteliu aukščiau stovinčios „Dainavos“ ir ketvirtąją vietą užimančios „Jonavos“ skiria du taškai.

Kitas, aštuntojo turo, rungtynes Kėdainių „Nevėžis“ žais vėl namie, Kėdainių stadione, liepos 24 d., penktadienį, 17:30 val., su Panevėžio „Panevėžiu B“.

Panevėžiečiai nuo „Nevėžio“ turnyro lentelėje atsilieka 5 taškais ir savo sąskaitoje turi 2 pergales, 2 lygiąsias ir 3 pralaimėjimus. „Nevėžis“ – 4 pergalės, 1 lygiosios, 2 pralaimėjimai.

Panašios naujienos