Praėjusį penktadienį Kėdainių rajono savivaldybės tarybos posėdyje svarstant šių metų rajono biudžetą tarybos narė Nijolė Naujokienė buvo apkaltinta politine vagyste.

„Aš norėčiau tiesiog į akis pasižiūrėti valdančiosios frakcijos vadovei, mano buvusiai mokytojai, Nijolei Naujokienei, ir paklausti, ar jai ne gėda?“ – Kėdainių rajono savivaldybės tarybos posėdyje praėjusį penktadienį į N. Naujokienės sąžinę apeliavo tarybos narė Karolina Štelmokaitė.

Politikė sureagavo į politinės idėjos vagystę išgirdusi, kad valdančioji frakcija pasiūlė jos ir Kėdainių valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos idėją dėl dviračių takų, kurią šie jau labai seniai „stumia“.

„Ar jums ne gėda tokius dalykus daryti? Kokią žinutę siunčiate? Kad bet koks pasiūlymas bus arba atmestas, arba valdančiosios daugumos, jeigu ji norės pritarti, pasisavintas? – N. Naujokienės klausė K. Štelmokaitė. – Kaip jūs jaunus žmones atvesite į politiką Kėdainių rajone, jeigu tokios vagystės vyksta?

Noriu paklausti N. Naujokienės, ar jai ne gėda už tokius makiaveliškus žaidimus, kuriuos ji žaidžia?

Man tiesiog yra absoliučiai nepadoru net būti šitoje kompanijoje (turėta omeny valdančioji tarybos narių dauguma – red. past.). Tokio įžeidimo tikrai nesitikėjau. Tai yra politinių idėjų vagystė.“

Paprastai pasisakanti visais klausimais N. Naujokienė šįkart tylėjo.

Panašios naujienos