Praėjusią savaitę rajono meras Valentinas Tamulis pasigyrė jo komandą papildžiusiu visuomeniniu konsultantu. Kokius sprendimus priimant meras konsultacijų kreipsis į kėdainietį Ruslaną Linevą, rajono vadovo aplinka neišduoda.

Patiko rajono vadovui žmogus, mylintis gamtą, pakvietė, įteikė visuomeninio konsultanto pažymėjimą, pasireklamavo savo ir savivaldybės socialiniuose  tinkluose, o kas toliau?

Katė maiše

Kėdainių rajono savivaldybės mero patarėja Jorūnė Liutkienė, paklausta, kokios mero konsultanto kompetencijos ir kokios srities specialistas konsultuos rajono vadovą, atsakyti negalėjo, pasiūlė klausti paties pirmojo ir vienintelio visuomeninio Kėdainių rajono mero konsultanto.

J. Liutkienė tegalėjo patvirtinti faktą: „Nuo 2021-05-20 Kėdainių rajono savivaldybės mero Valentino Tamulio  visuomeniniu konsultantu mero potvarkiu paskirtas kėdainietis Ruslanas Linevas.”

Pagal Vietos savivaldos įstatymą visuomeninis konsultantas mero prašymu teikia jam konsultacijas, pasiūlymus, išvadas ir kitą informaciją. 

Ar meras tikisi kompetentingų konsultacijų ir išvadų nežinodamas konsultanto kompetencijų? Mero patarėja perdavė V. Tamulio atsakymą į šį klausimą: „Taip, tikiu, kad iš visuomeninio konsultanto gausiu kompetentingų ir naudingų konsultacijų. Mane tenkina gerbiamo Ruslano Linevo kompetencijos ir jo išsilavinimas.“

Konsultantas nekonsultuos

Kokiais klausimais patarinės merui ir kokios srities kompetencijas tam panaudos R. Linevas, paklausėme jo paties. Naujai iškeptas V. Tamulio visuomeninis konsultantas R. Linevas apie savo naująjį statusą kalba atvirai.

„Aš daug metų informuoju rajono vadovus, ką mieste pamatau gero ir ką blogo. Rytais mankštinuosi apvažiuodamas dviračiu miestą ir daug ką pamatau“, – sako dabar jau mero konsultantas.

R. Linevas tikisi, kad būdamas visuomeniniu mero konsultantu galės tiesiogiai kreiptis į savivaldybės specialistus, suteikti jiems informacijos ir gauti jį dominančios informacijos apie miesto teršėjus. Pasak jo, mero vardu galėsiąs ir raginti, pavyzdžiui, apleistų sklypų savininkus susitvarkyti.

Dviračių prekybos ir remonto, automobilių remonto ir transporto paslaugų verslus valdantis R. Linevas, paklaustas, kokios srities specialistas pagal išsilavinimą esąs, atsakė, jog suvirintojas.

Tik noriu pabrėžti, kad nieko bendro nei su „darbiečiais“ ar rajono savivaldybę valdančiu judėjimu neturiu. Sutikau tapti visuomeniniu konsultantu tik norėdamas daugiau tvarkos mūsų mieste“, –  nuo politinės draugystės atsiriboja R. Linevas. 

Titulinėje nuotraukoje: Ruslanas LInevas.

Panašios naujienos

5 Responses

 1. Jorce

  Kaip suprantu Kedainiuse populiaru būti svarsčiku, tuoj būsi valdžioja, Uspaskis irgi svarsčikas buvo. Naujokienei labai patinka ši specualybė manau, kas gali paneigti, kad jin pasiūlė. Gaila mero.O pažiūrėkit , kap Linevo firma padeda iškirstus medžius išvežti, kiek konkursų laimi. Dabar abu tiks medžių kirtimui, vienas kirs, kitas veš. Projektas superinis.Mere, neklausyk vades, gyvenk savi galva, juk būsi nustumtas, tavo vietoj žentelis jau sparną rėžia.

  Atsakyti
 2. Rūta

  Jau visai nusivažiavo, būtų kokį DP klerką pasiėmęs, kad ir pencininką Lukoševičių, būtų lengviau uždarinėti mokyklas, patirtį jis jau turi, Naujokienei geras pagalbininkas būtų, nenustebčiau, jei būtų visuomeninis padarėjas merui, dar viskas priešakyje.Vienas patars kaip medžius kirsti, kaip šiukšles rinkti, kitas mokyklų uždarinejimo klausimu.

  Atsakyti
 3. Auksuole

  Brangieji, stokite į Kedainių Profkę, ten moko svarsčiko specialybę, po to nūsite tinkamas dirbti Tamulio-Naujokienes komandoje ir dirbti padejejais, patarėjais, žemiausiai pletkų perdavėliais.

  Atsakyti
 4. Brone

  Gerb. redaktore, kodel nerašote apie Fiodorovą, juk jis DP , kaip ir jūs.

  Atsakyti
 5. Drauge

  Bronė teisi, kad atėjo darbiete redaktore-direktore, tai Muge mirė.jokiu normalių žinių, anos pusės nekabina, nes draugų liesti negalima. Už ką ji alga gauna ai, tiesa už tik pataikavma savo dabartiniam sefui ir už jo foto kiekvienoje Mugėje.geriau tą laikraštį tegul uždaro visai.nebeta ten ką skaityti

  Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.