Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) Josvainių ambulatorijoje pradėjo dirbti nauja šeimos gydytoja – Audra Sadaunikienė. Šioje ambulatorijoje pacientus ji priima pirmadieniais ir trečiadieniais, nuo 8 iki 12 val.

Šeimos gydytoja A. Sadaunikienė yra dirbusi Babtų šeimos medicinos centre. Šiuo metu ji dirba Josvainių ambulatorijoje ir Kėdainių šeimos klinikoje.

Gydytoja, baigusi tuometį Kauno medicinos universitetą (dabar Lietuvos sveikatos mokslų universitetą), turi dešimties metų šeimos gydytojos darbo patirtį.

Pasak A. Sadaunykienės, pacientų ji neskirsto į miesto ir kaimo – visi jie skirtingi ir įdomūs, o pačiai gydytojai kiekvienas iš jų yra užduotis, kurią stengiasi išspręsti be išankstinio nusistatymo.

,,Gal su rajono gyventojais palaikomas glaudesnis ryšys, jie nori dažniau ateiti, pasikalbėti, deja, vizito laikas pas gydytoją yra ribotas. Yra tokių pacientų, kurie labai nedrąsiai kalba apie savo sveikatos problemas. Suprantama, jie manęs nepažįsta, bet tam ir dirbu, kad jiems padėčiau. Čia gali būti tikrasis šeimos gydytojas, nes gydai tos pačios giminės kelias kartas – senelius, tėvus, anūkus“, – sakė A. Sadaunikienė.
Savo pacientams naujoji šeimos gydytoja linki sveikatos, šiek tiek geresnės nuotaikos ir pozityviau žiūrėti į gyvenimą.

Josvainių ambulatorijoje antradieniais ir penktadieniais, nuo 14 iki 17 val. pacientus priima Kėdainių PSPC šeimos gydytoja Monika Ramanauskienė.

VšĮ Kėdainių PSPC inf.