Tomas Bičiūnas – profesionalus mokytojas. Žavi jo žmogiškos savybės, betarpiškas bendravimas.

Turi savo nuomonę, ją gina, tačiau visada linkęs diskutuoti, ieškoti kompromiso, bendro sutarimo. Nepaprastai vertinu kolegos poziciją sprendžiat jautrius ir skaudžius švietimo bendruomenei klausimus – aiškią poziciją mokytojų streiko metu.

Kėdainių rajono savivaldybės tarybos narys Dangiras Kačinskas

……………………

Mylimas mokinių, daug kartų tapęs geriausiu mokytoju, aktyvus, inovatyvus bendruomenės narys, mokytojas lyderis, nuoširdus kolega-patarėjas, ir mokytojų, ir mokinių draugas – toks mūsų Šviesiosios gimnazijos aktyvistas Tomas Bičiūnas.

Mes palaikome jį antrame rinkimų ture, linkime pergalės ir prasmingos veiklos kuriant valstybės gerovę.

Šviesiosios gimnazijos mokytojų profesinės sąjungos pirmininkė Raminta Borodičienė

………….

Šiandien Tomas ne tik mokytojas, politikas, aktyvus visuomenės veikėjas, pavyzdingas tėtis, bet ir mūsų draugas, kuriam rūpi, kas esame, ko norime, kaip gyvename, su kokiais sunkumais susiduriam.

Tomui nebijome išsakyti savo nuomonės, jaučiame, kad esame ne nuvertinti, kaip dar nesubrendę, bet svarbūs, sprendžiant Kėdainių problemas. Tad, gal verta tai pajusti ir Lietuvos mastu?

Matome, kad jam svarbus ne tik suaugusiųjų gyvenimas, bet ir mes – jaunuoliai, kurie gyvens tuo, ką sukurs šiandienos valdantieji, todėl tikim ir PALAIKOM.

Norime paskatinti ir jus, mieli bendraamžiai, pažįstami, draugai, nebūti abejingais, BALSUOTI! Tai ne tik pareiga, bet ir atsakomybė kurti rytojų, apibūdinamą ne žodžiais „Niekas mūsų nesupranta, neišgirsta <…>”, o tokį, kurį vertinsim ir džiaugsimės mūsų šalies aplinka, švietimu ir santvarka. Mes, nors ir jauni, bet turime būti PILIETIŠKI, tad atsakingai rinkimės savo rytojaus kalvius.

Kėdainių jaunimas (Aistė, Sintija, Dovydas, Medeina, Reda, Linas)

Aistė, Sintija, Dovydas, Medeina, Reda, Linas su mokytoju T. Bičiūnu (antras iš kairės)

Politinė reklama. Užs. Nr. 95. Bus sumokėta iš kandidato Tomo Bičiūno specialiosios rinkimų sąskaitos.