Kėdainių šeimos centras kviečia kraštiečius į susitikimą, kurio tema „Autizmas. Elgesio ir emocijų valdymas“.

Su visais, kam aktuali ši tema, bendraus psichologė, psichoterapeutė Aistė Urbonavičė, dirbanti Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) ligoninės Kauno klinikų filialo Vaikų reabilitacijos ligoninėje „Lopšelis“.

Susitikimas vyks kitą trečiadienį, spalio 18 dieną, Kėdainių šeimos centre, esančiame Didžiojoje gatvėje 21.

„Bendraudama su žmonėmis, susiduriu su tėveliais, auginančiais vaikus su autizmo spektro sutrikimu. Tenka išgirsti, kad jiems kyla daug problemų dėl bendravimo su savo vaikais, trūksta informacijos, tėvai dažnai jaučiasi bejėgiai, nes nežino, kur kreiptis iškilus problemai“, – apie tai, kaip kilo idėja organizuoti Savitarpio pagalbos grupę tėvams, auginantiems vaikus su autizmo spektro sutrikimais, pasakojo Kėdainių šeimos centro vadovė Rasa Kvederienė.

Žmonės neretai gėdijasi ar baiminasi kalbėti apie autizmą. „Šiame susitikime niekas jūsų neklausinės, o gal jūs rasite atsakymą į senai ramybės neduodantį klausimą. Noriu tikėti, kad susirinkę tėveliai pamatys, kad jie ne vieni, kad yra ir daugiau susiduriančių su panašiomis problemomis, ir yra būdų jas spręsti“, – kviečia Kėdainių šeimos centro vadovė.

Dėl išsamesnės informacijos galite kreiptis el. paštu kedainiuseimoscentras@gmail.com arba tel. 8 615 91546.

Panašios naujienos