Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius susitiko su Kauno „Žalgirio” generaliniu direktoriumi Pauliumi Motiejūnu ir sporto direktoriumi Robertu Javtoku.

Kėdainiuose lankėsi krepšinio komandos Kauno „Žalgiris“ direktorius Paulius Motiejūnas ir sporto direktorius Robertas Javtokas, kurie susitiko su rajono meru Sauliumi Grinkevičiumi, „Nevėžio“ krepšinio klubo prezidentu Romanu Seliava ir klubo direktore Ingrida Marijošiene.

Po susitikimo svečiai, kurių iniciatyva ir vyko šis sutikimas, nebuvo linkę daugžodžiauti. „Kalbėjome apie bendradarbiavimą ateityje – galimybes tiek „Žalgirio“, tiek „Nevėžio“ jaunimo tobulinimuisi. Kadangi Kaunas netoli, būtų patogu, treniruočių sąlygos čia geros, todėl ir dairomės į ateitį. Tačiau kol kas deramės, kalbamės, norime sužinoti savivaldybės ir klubo vadovų požiūrį“, – teigė R. Javtokas, šiais metais baigęs profesionalią krepšininko karjerą ir neseniai pradėjęs eiti „Žalgirio“ sporto direktoriaus pareigas.

Pasak rajono mero S. Grinkevičiaus, Kauno „Žalgirio“ vadovai domėjosi kėdainiečių požiūriu į glaudesnio bendradarbiavimo galimybes. Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujantys „Žalgirio-2“ komandos krepšininkai galėtų įgyti vertingos patirties, įsilieję į LKL lygoje žaidžiančią „Nevėžio“ ekipą. „Mes palaikome šią idėją, ji naudinga mūsų miestą reprezentuojančiai krepšinio komandai, tačiau apie šį sezoną dar nekalbėjome, tai planuojama ateičiai“, – sakė S. Grinkevičius.

Toks bendradarbiavimas su stipriausia šalyje Kauno „Žalgirio“ komanda jau vyko anksčiau, „Nevėžiui“ pradėjus kovas Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Komandą pastiprindavo vienas – du jauni perspektyvūs žalgiriečiai, kurie taip įgydavo patirties, tobulėdavo. Kaip pavyzdį rajono meras nurodė „Nevėžyje“ prieš daugiau kaip dešimtmetį rungtyniavusį žalgirietį Joną Mačiulį.

Panašios naujienos