Tai, kad Kėdainių „Nevėžio“ klubo vadovybė labai rūpinasi komandos žaidėjų likimu, niekam nėra naujiena. Tačiau dabar juo susirūpino ir ištikimiausi klubo draugai – penkių ūkininkų įsteigtas „Ūkininkų fondas“, kuris pergalės prieš „Prienų“ ekipą atveju pirmadienio BEKO-LKL rungtynėse krepšininkus pradžiugins solidžia 1500 eurų premija.

kase_9288„Džiaugiamės, kad mūsų komandos draugai – „Ūkininkų fondas“ – susirūpino ekipos situacija. Vieningai pasitarę ūkininkai suvienijo jėgas vardan kilnaus tikslo – norėdami paskatinti mūsų komandos krepšininkus kilti į kovą ir pagerinti komandos rezultatą. Pažiūrėsime, ar tai padės komandai pasiekti taip trokštamą tikslą ir užimti gerokai aukštesnę poziciją turnyrinėje BEKO-LKL lentelėje“, – sako „Nevėžio“ komandos direktorius Antanas Sakavickas.

Pergalės atveju krepšininkai išsidalins piniginį prizą, o kur jie investuos šią premiją, anot direktoriaus, yra kiekvieno žaidėjo asmeninis reikalas.

Ūkininkai tikisi, kad ilgainiui prie šios geranoriškos akcijos prisijungs ir jų kolegos – kiti ūkininkai ar verslininkai.

Kėdainiečiai su „Prienais“ susikaus pirmadienį, kai 18.30 val. Kėdainių arenoje prasidėsiančiame mače sieks penktosios pergalės šį sezoną.

„Nevėžis“ prieš šią dvikovą su keturiomis pergalėmis užima dešimtąją turnyrinės lentelės vietą, o prieniškiai su šešiomis pergalėmis yra užkopę vienu laipteliu aukščiau – į devintąją poziciją.

„Nevėžio“ laimėjimas prieš Prienų krepšininkus būtų rimtas žingsnis kėdainiečių kovoje dėl išlikimo Lietuvos krepšinio lygoje.

Prieš dvikovą su Prienų ekipa „Nevėžis“ kviečia vasario 23-ąją, pirmadienį, savo sirgalius į draugiškas rungtynes tarp Kėdainių rinktinės ir 16-18 metų amžiaus Kinijos rinktinės krepšininkų, vadovaujamų Sauliaus Štombergo, 2003-ųjų metų Europos čempiono.

„Nevėžis“ Kėdainių rinktinei žada „paskolinti“ keletą savo komandos narių. Žaliai-balti kviečia visus savo sirgalius ir į šias draugiškas rungtynes stebėti, kaip pasirodys perspektyviausi Kėdainių rajono krepšininkai. Susitikimo pradžia – 15.30 val.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.