Kaip praneša sinoptikai, bent trumpam į Lietuvą atkeliaus žiemiški orai, savaitės pabaigoje žadama sulaukti gausesnio sniego. Ar kelias į darbą ar parduotuvę bus saugus, rūpi ne tik vairuotojams, bet ir pėstiesiems.

Kaip prižiūrimas miestas žiemos metu, „Kėdainių mugė“ pasiteiravo Kėdainių miesto seniūno Algirdo Krivičiaus. Seniūnija kėdainiečiams priminė, jog miesto šaligatvius, takus, aikštes ir laiptus prižiūri UAB „Ecoservice projektai“. Visi plotai yra suskirstyti į tris grupes: pirmajai priklauso J.  Basanavičiaus g. ir miesto centras bei senamiestis, antrajai – visos gatvės, esančios prie daugiabučių namų  rajonų, trečiajai – visos kitos (daugiausia miesto  pakraštyje esančios) gatvės.

„Vadovaujantis sutartimi, įmonė (jeigu naktį snigo) iki 7.00 val. turi nuvalyti sniegą ir pabarstyti  slidumą mažinančiomis medžiagomis autobusų sustojimo stotelėse bei šaligatvius ties pėsčiųjų perėjomis.  Iki 8.00 val. – 1 ir 2 grupių plotus, o iki 12.00 val. – 3 grupės plotus“, – informuoja seniūnija.

Esant ypač sudėtingoms meteorologinėms sąlygoms – jei ilgiau kaip 6 valandas arba ilgiau kaip parą su pertraukomis sninga ir pusto, krenta lijundra arba prasideda apledėjimas – nuo 6.30 val. iki 18.00 val. visuose prižiūrimuose plotuose turi būti  nuolat valomas sniegas ir barstoma.

Seniūnas taip pat primena, kad prie įmonių įėjimų ir daugiabučių namų laiptinių nuvalyti sniegą ir pabarstyti druska ar smėliu turi įmonių savininkai ir gyventojai.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.