Senoji Kėdainių rotušė vos talpino visus norinčius paklausyti Vytauto Kernagio dainų ir prisiminimų apie didijį mūsų tautos dainių.

IMG_4171mazŠiam nuostabiam ir nepamirštamam dainiui vakarą surengė dainuojamosios poezijos Kėdainiuose puoselėtoja Laima Žilytė.

Dainų ir prisiminimų vakarą skambėjo populiarios V. Kernagio dainos ir Felikso Paulausko skaitomi prisiminimai apie dainių.

„Vytautas Kernagis – labai tikras ir nuoširdus. Visame kame – tiek kūryboje, tiek gyvenime. Tad neatsitiktinai mes paskyrėme vakaronę jam. Man pačiai labai patinka lyriškos dainos. Jo kūryboje netrūksta įvairių dainų. Su bendraminčiais ne tik subūrėme dainininkų grupę, bet ir parengėme jaukią programą. Smagu, kad prie mūsų prisijungė ir puikus skaitovas Feliksas Paulauskas. Jo pasirodymas labai šauniai papildo dainas. Draugėje dainuoti nėra paprasta, bet mes labai stengėmės suderinti balsus, kad šis blynas neprisviltų“, – sakė renginio sumanytoja Laima žilytė.

IMG_4181mazPrie šio projekto prisijungęs Viačeslavas Čerenkovas sakė, kad negalėjo atsispirti pasiūlymui sudainuoti Vytauto Kernagio dainas: „Man malonu prisijungti prie šios kompanijos, kuri puikų rudens vakarą paskyrė dainuojamosios poezijos tėvui Vytautui Kernagiui. Visi žinome, koks didis ir unikalus žmogus jis buvo. Jis ne tik gyveno, bet ir mąstė teisingai, o dūšioje visada buvo jaunas. Matyt, tame ir slypi jo unikalumas. Ne paslaptis, kad Vytautas Kernagis viską darė, kad gyvenimas būtų šviesesnis. Man labai patinka muzikuoti, tad aš jaučiuosi pagertas pakviestas į šį vakarą. Manau, kad ateityje panašių projektų galėtų būti ir daugiau. Jei klausytojams patiks, galbūt rinksimės dažniau.“

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.