Vyriausybė trečiadienį apsisprendė sugriežtinti karantino sąlygas. Nuspręsta viešose vietose leisti būriuotis ne daugiau kaip po du asmenis (dabar leidžiama būriuotis iki 5 asmenų), praneša ELTA.

Šis ribojimas netaikomas šeimos nariams. Tarp asmenų ar grupių (iki 2 asmenų ar šeimos narių) išlaikomas 2 metrų atstumas.

Taip pat uždrausta visose parduotuvėse, prekybos centruose bei paslaugų teikimo vietose vykdyti prekybą laikinose prekybos vietose (išskyrus prekybą maisto produktais, pirotechnikos priemonėmis ir prekybines saleles), t. y. kai prekyba vykdoma ne fiziškai atskirtose parduotuvėse, o, pavyzdžiui, bendrose prekybos centrų patalpose, praėjimuose ir panašiai.

Taip pat pritarta rekomendacijai visose parduotuvėse, prekybos centruose, turgavietėse ir kitose viešose prekybos vietose bei paslaugų teikimo vietose nenaudoti trumpalaikių pardavimų skatinimo priemonių (išpardavimų, nuolaidų valandų, degustacijų ir kt.), kurios didina pirkėjų ir lankytojų srautus tam tikru itin trumpu laiku ir tam tikroje vietoje (išskyrus prekybą internetu).

Karantino režimas Lietuvoje galioja nuo lapkričio 4 iki gruodžio 17 dienos.

Tuo tarpu Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, kartu su epidemiologais išanalizavusi situaciją švietimo įstaigose, mokinių žiemos atostogų laiko nusprendė nekeisti. Mokiniai kalėdinių atostogų išeis gruodžio 23 dieną, baigs atostogauti sausio 5 dieną, taip pat praneša ELTA.

ELTOS, „Kėdainių mugės“ inf.

(Algimanto Barzdžiaus nuotr.)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.