Policijos pareigūnai organizuoja atsiskaitymus už savo praėjusių metų veiklą.

Policijos pareigūnai organizuoja atsiskaitymus už savo praėjusių metų veiklą.

Kėdainių rajono policijos komisariatas tradiciškai organizuoja atsiskaitymus už savo praėjusių metų veiklą kiekvienoje rajono seniūnijoje. Šie susitikimai jau įpusėjo – aplankytos Šėtos, Truskavos, Josvainių, Pernaravos, Pelėdnagių seniūnijos.

Į susitikimus su seniūnijų aktyvu vyksta policijos komisariato viršininkas Gintautas Dirmeikis, Prevencijos poskyrio viršininkė Danutė Mykolaitienė, apylinkės inspektorius ir Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnas, prižiūrintys seniūniją, taip pat bendruomenės pareigūnės Aušra Mickevičienė ir Aušra Pupkutė.

Apylinkės inspektoriai aptaria savo veiklą per praėjusius metus, aktualiausias seniūnijos problemas. Apie saugios aplinkos kūrimą ir nuveiktus darbus šioje srityje kalba bendruomenės pareigūnės, o policijos komisariato viršininkas apžvelgia kriminogeninę situaciją ir įsipareigojimų gyventojams, priimtų praėjusiais metais vykusių atsiskaitymų metu, įvykdymą.

G. Dirmeikis susitikimuose pabrėžia, kad, kuriant saugią aplinką, būtina išnaudoti visas įmanomas priemones, ypač svarbu susitelkti kaimynams, rūpintis ne tik savo, bet ir šalia gyvenančio turtu.

„Mūsų siekiamybė – kad kiekvienoje seniūnijoje būtų įrengtos vaizdo stebėjimo kameros. To sieksime artimiausiu metu“, – sako viršininkas. Susitikimuose seniūnai, švietimo įstaigų atstovai, bendruomenių centrų pirmininkai, socialiniai darbuotojai, seniūnaičiai, kitų įstaigų atstovai, gyventojai iškelia aktualiausias problemas, kurias vėlgi įsipareigojama spręsti.

 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.