Gegužės 10-osios naktis Šėtos 116 daugiabučio namo gyventojams buvo įsimintina. Tiesa, iš neigiamos pusės. Po vidurnakčio Bendruoju pagalbos telefonu gautas pranešimas, kad dega penktame aukšte esantis butas.

Sekmadienio vidurnaktį degė landyne paverstas butas penktame aukšte.

Sekmadienio vidurnaktį degė landyne paverstas butas penktame aukšte.

Atvykus ugniagesiams, vienas buto kambarys degė atvira liepsna, buvo stipriai uždūminta laiptinė. Iš landyne paversto ir niekam nepriklausančio buto buvo išvesti du ten buvę žmonės – vyras ir moteris. Iš pradžių jie medikų pagalbos atsisakė, tačiau vėliau išvežti į gydymo įstaigą. Jie buvę sąmoningi, nestipriai apsinuodiję dūmais.

Pirmadienio rytą sutikta padegėlė prisipažino, kad, pastebėjusi gaisrą, pati iškvietė gaisrininkus. Kas sukėlė gaisrą? Moteris buvo atvira: „Tiesiog neatsargus rūkymas lovoje… Pamačius liepsnas buvo labai baisu, aplink buvo daug dūmų. Va, nudegiau galvos plaukus, iki šiol skauda ir nudegtą koją“, – gana linksmai pasakojo moteris. Sulaukusi draugo su trimis „bambaliais“ alaus, ji patraukė link kitos laiptinės.

Kaimynai tokie linksmi nebuvo. „Jaučiamės tokių asocialių, girtaujančių žmonių įkaitais. Juk niekada nežinai, kada panaši nelaimė gali pasikartoti. Aš gyvenu penktame aukšte, priešais šį butą. Vidury nakties mane pažadino smūgiai į duris ir ugniagesių šūksniai, raginantys bėgti iš buto. Prisipažinsiu, buvo tikrai baisu“, – kalbėjo kaimynystėje gyvenanti moteris. Juolab, kad buto savininkas nėra žinomas, jame lankosi visi, kas tik nori. Skėsčiodami rankomis žmonės teigė nežinantys, kur kreiptis ir ką daryti, kad daugiau netektų vidury nakties virsti iš lovos ir gelbėtis.

Kaimynai pikti, kaltininkai - "atsipūtę"...

Kaimynai pikti, kaltininkai – „atsipūtę“…

Laimei, dėl gaisro, kilusio vidury nakties, gyventojų evakuoti nereikėjo. Gaisro metu stipriai apdegė kambarys, kiti tik smarkiai aprūko. Namų apyvokos daiktų nebuvo.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.