Vilainių seniūnijos seniūnas Antanas Bružas džiaugiasi, jog su pasibaigusia vasara beveik užbaigti ir suplanuoti darbai kiemuose, gatvėse bei keliuose. 

A. Bružas džiaugiasi, kad seniūnijos keliai ir kiemai baigiantis vasarai gerokai pagražėjo.

A. Bružas džiaugiasi, kad seniūnijos keliai ir kiemai baigiantis vasarai gerokai pagražėjo.

„Iš viso šį sezoną sutvarkėme kelių ir kiemų už bemaž 161 tūkstantį eurų. Seniūnijoje sulopėme per 600 kvadratinių metrų duobių, dar džiaugiamės atnaujinę pagrindinę gatvę Tiskūnų kaime. Turime ir planų ateičiai. Dar šįmet turėtume įrengti mašinų stovėjimo aikštelę Tuopų gatvėje Vilainiuose ir pasiruošti asfaltuoti Kėžių gatvę Aristavoje“, – sakė A. Bružas.
Tradiciškai nepamiršta ir seniūnijos žvyrkelių priežiūra. Pasak seniūno, pradėta taikyti praktika pažeminti žvyrkelių kelkraščius. Tokiu būdu ant kelio nesusilaiko lietaus vanduo ir ne taip greitai išsimuša duobės.

Duobės jau baigtos lopyti, tačiau toks kiemų tvarkymas nėra efektyviausias. Geriau būtų juos perasfaltuoti.

Duobės jau baigtos lopyti, tačiau toks kiemų tvarkymas nėra efektyviausias. Geriau būtų juos perasfaltuoti.

„Kelių būklė mums svarbus rūpestis. Kasmet stengiamės juos prižiūrėti, tvarkyti, lopyti bei atnaujinti. Net abejonių nekyla, jog geriausia yra ne duobes tvarkyti tiek kiemuose, tiek intensyviai važinėjamuose keliuose, bet atnaujinti juos ištisai. Deja, tam vis trūksta lėšų. Tačiau prisidedant gyventojams tokius projektus sėkmingai įgyvendiname. Pernai puikiai iš naujo išasfaltavome du kiemus Vilainiuose. Parko gatvės 2 ir Melioratorių gatvės 1 namo gyventojai būtiniems kiemų tvarkymo darbams skyrė po 30 procentų reikiamų lėšų ir dabar džiaugiasi gerais kiemais. Tai sektinas pavyzdys ir kitiems gyventojams, tačiau ne visi naudojasi tokia galimybe. Dažniau girdime tik nusiskundimus ir prašymus, o savo indėlio į kokybiškesnį gyvenimą nelabai kas nori įnešti“, – sakė Vilainių seniūnijos seniūnas.
Pasak A. Bružo, probleminių kiemų seniūnijoje netrūksta, tačiau ko kas juose tik užlopytos duobės.
Vilainių seniūnijos keliais retkarčiais pasirūpina ir šiame krašte gyvenantys ūkininkai. Jie savo lėšomis paremontuoja duobes, palygina žvyrkelius. „Labai džiugu, kad sulaukiame tokios pagalbos. Juk visi turime bendrą tikslą – tvarkingus kelius“, – sakė seniūnas.

Panašios naujienos