Bendrovės „Panevėžio energija“ Kėdainių šilumos tinklų rajono įgyvendinamas projektas, kuriuo Vilainių gyvenvietėje rekonstruojama apie 1 200 metrų trasų, bene labiausiai apkarto šios gyvenvietės gyventojams.

Rekonstruojamų trasų Vilainiuose vietose dabar pats darbymetis.

Rekonstruojamų trasų Vilainiuose vietose dabar pats darbymetis.

„Suprantame, kad reikalinga rekonstrukcija, bet ji gana ilgokai užsitęsė. Karšto vandens neturime nuo birželio vidurio. Jį įjungti žada liepos 23 dieną, tačiau pagal dabartinę situaciją, vargu, ar tie pažadai bus išpildyti. Apmaudu, kad prie remontuojamų trasų kartais dirba du ar trys darbininkai, o ne visos brigados. Matome atsainaus požiūrio į darbą rezultatą“, – guodėsi Vilainių Melioratorių gatvės gyventojai.

Bendrovės „Panevėžio energija“ Kėdainių šilumos tinklų rajono viršininkas Algimantas Mižutavičius sakė, kad Vilainių trasos rekonstrukciją vykdo trys bendrovės. „Šiame objekte dirba Kauno bendrovių „Miesto šiluma“ ir „Energijos servisas“ bei Panevėžio bendrovės „Montuotojas“ darbuotojai. Dauguma darbų atliekama pagal numatytus grafikus, tik kiek lėčiau dirba „Miesto šilumos“ atstovai. Jie darbams skiria mažokas pajėgas. Gyventojai yra informuoti, kada turėtų namuose atsirasti karštas vanduo. Tikimės, kad viskas vyks pagal grafikus. Pirmiausia, liepos 23 dieną, žadame karštą vandenį įjungti maždaug dešimčiai namų, o vėliau ir kitiems. Be laikinų nepatogumų, mes žengti pirmyn ir galvoti apie kokybiškas paslaugas negalime“, – sakė A. Mižutavičius.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.