„Ačiū, gerieji pagalbininkai. Tikrai nesitikėjau, kad jūs visi tokie dosnūs. Kibirų jau turiu pakankamai. Jų surinkta 70 vienetų. Šie kibirai tikrai „susigros“, nes nuo kasdieninio ritmo su būgnų lazdelėmis jie skils“, – tokia žinute savo socialinio tinklo paskyroje neseniai pasidalijo Šėtos gimnazijos muzikos mokytoja Daiva Makutienė po to, kai kreipėsi į kėdainiečius ir paprašė padovanoti plastikinių kibirų.

„Padovanok kibirą“ – taip pavadinta akcija buvo paskelbta socialiniame tinkle, kuri sulaukė ne tik kibirų dovanotojų, tačiau ir švietimo bendruomenės dėmesio.

Kibirų D. Makutienei prireikė muzikos pamokoms, per kurias vaikai mokosi groti būgnais. Tačiau kadangi mokykla būgnų neturi, į pamokas pažvelgta kūrybiškai ir tam panaudoti plastikiniai kibirai, kuriuose įprastai laikomos daržovės.

„Už pagalbą ir visiškai naujus kibirus norėčiau padėkoti Sonatai Patkauskienei, vaikų studijai „Laisvė papūgoms“, taip pat  picerijai „Piri piri“, Simonai Čiplienei, Daivai Kupstaitienei, Gitanai Paulauskienei“, – sakė D. Makutienė.

Kūrybiškumas, pasak mokytojos, gali atverti visas duris. Apie tai D. Makutienė kalbėjo Švietimo pagalbos tarnyboje vykusiame ilgalaikės programos „Inovacijomis ir įvairiais mokymo metodais grįstas muzikinis ugdymas“ seminare  „Muzikinio ugdymo perspektyvos: ugdymo turinio, kūrybiškumo, technologijų ir tradicinio mokymo dermė“ .

Be D. Makutienės, seminarą muzikos mokytojams vedė Ryto progimnazijos vyr. muzikos mokytoja Žydrė Vancevičienė ir J. Paukštelio progimnazijos vyr. muzikos mokytoja Dalia Vilčinskienė.

Parengta pagal Šėtos gimnazijos pranešimą

 

 

Panašios naujienos