Praėjusią savaitę Kėdainių muzikos mokykla atsisveikino su dar viena absolventų laida. Joje šįkart buvo 47 jaunuoliai.

2_muzikos_mokykla_2015_05„Šiandien sunkių dienų, kurių tikrai per septynerius mokymosi metus buvo ne vienam su muzika bandžiusiam susidraugauti jaunuoliui, prisiminti nesinoriu. Galiu tik pasakyti – visiems mokytis sekėsi puikiai. Muzika nėra lengvas užsiėmimas. Jos mokantis būna ir duobelių, ir kalvelių. Smagu, kad pastarųjų būna daugiau negu pirmųjų. Mokyklą paliekantiems jaunuoliams linkiu niekada nesiskirti su muzika. Tegul ji lydi ne tik džiugesiais gyvenimo momentais, bet ir užklupus išbandymams“, – sveikindama absolventus sakė Muzikos mokyklos direktorė Rūta Kutraitė.

Lukas Kairys Muzikos mokykloje mokėsi groti saksofonu. Jį dar mažiuką į mokyklą atvedę tėvai pasakė, kad vaikas turi problemų su kvėpavimu, tad reikia kažkokio pučiamojo instrumento pagerinti sveikatai. „Džiaugiuosi, kad pakliuvau į Muzikos mokyklą. Čia sutikau šaunių mokytojų ir mokinių. Labai gerai praleidau laiką“, – sakė jaunuolis.

Septynerius metus Muzikos mokykloje groti fortepijonu ir gitara mokiusis Vakarė Urbaitė sakė ir toliau nesiskirsianti su muzika. „Muzika yra mano gyvenimas. Tai aš planuoju mokytis Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje. O į Kėdainių muzikos mokyklą būtinai sugrįšiu – labai norėčiau čia būti mokytoja“, – svajonėmis dalijosi V. Urbaitė.

Mokyklą palikusių vaikų tėvu vardu kalbėjęs krakiškis Robertas Dubinka sakė, kad kaskart savo keturias atžalas vežiodamas į užsiėmimus nuvažiavo tiek kilometrų, jog galėtų kelis kartus apjuosti Žemės rutulį. „Ačiū mokytojams, kad kantriai mūsų vaikus mokė muzikos paslapčių.“

Nuo naujų mokslo metų Muzikos mokykloje bus šiokių tokių permainų. Mokyklą sulauks 100 naujokų. Mokyklos vadovai pasirūpino, kad nuo rudens būtų organizuojami ne tik muzikiniai ir dainavimo, bet ir baleto užsiėmimai. Šiokių tokių korekcijų bus ir kaimų skyriuose.

[tribulant_slideshow gallery_id=“93″]

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.