Miesto autobusais važinėjantys kėdainiečiai sunerimę – prekyboje nebeliko vienkartinių bilietų, kainuojančių 50 centų. Parduotuvėse ir spaudos kioskuose galima įsigyti tik bilietų su 50 procentų nuolaida. Kodėl taip nutiko paaiškino įmonės „Kėdbusas“ vadovas.

Turėjo nebelikti

Pasak uždarosios akcinės bendrovės „Kėdbusas“ direktoriaus Evaldo Cicėno, vadovaujantis 2019–2021 metų įmonės veiklos planus, atsižvelgiant į nuolat mažėjantį keleivių srautą ir įvertinant didelius bilietų gamybos ir pardavimo kaštus, nuo 2020 metų gegužės 1 dienos buvo numatyta atsisakyti kelionės bilietų spaudos kioskuose ir prekybos centruose pardavimo.

Pakoregavo COVID-19

Įvedus karantiną dėl koronaviruso labai sumažėjo keleivių, važinėjančių miesto autobusais, todėl įmonės planas, kad prekyboje nebebūtų vienkartinių bilietų, buvo atidėtas. Kadangi liko nemažai neparduotų vienkartinių bilietų, jais prekiaujama iki šiol. Tiesa, ne visais. Keleiviams išpirkus kainavusius 50 centų, dabar parduodami bilietų po 25 centus likučiai. 

„Prasidėjus COVID-19 pandemijai ir įsigaliojus Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimams stabdyti mokymo procesus, uždrausti kultūros, laisvalaikio, pramogų renginius ir ypač sumažėjus

keleivių srautams, kelionės bilietų prekyba platinimo taškuose tęsiame iš turimų kelionės bilietų likučių“, – paaiškino E. Cicėnas.

Platins tik autobusuose

Šiuo metu prekybos centruose ir spaudos kioskuose dar galima įsigyti vienkartinių bilietų su 50 procentų nuolaida – 0,25 Eur.

„Kito nominalo vertės kelionės bilietų platinimo taškuose nėra. Kelionės bilietus keleiviai gali įsigyti pas autobuso vairuotoją už grynuosius pinigus. Kiekviename autobuse yra rankų dezinfekavimo priemonė, kuria keleiviai gali naudotis“, – pabrėžė E. Cicėnas.

Kai miesto prekybos vietose nebeliks bilietėlių su nuolaida, jų bus galima įsigyti įlipus į autobusą. Tiesa, jų kaina bus šiek tiek didesnė – 60 ir 30 centų.

About The Author

Related Posts

4 komentarai

 1. Romas

  Tai, jei bilietų gaminti nereikia, pardavinėti taip pat. Tai kokio velnio važiavimas 10 centų pabrangs? Neįkertu.

  Atsakyti
 2. Babytė

  Ai vienu žodžiu ponai važinėja automobiliais. Jiems dzin. Ubagai gali mokėti ir po eurą. O jei nepatinka, gali eiti pėsčiomis. Kokios problemos?

  Atsakyti
 3. Didelis absurdas.Koks bankomatas išduoda metalinius eurus?Vairuotojas neturės grąžos jei po 20 eurų žmonės duos.Galvos skausmas kiekvieną dieną, kad turėčiau smulkių pinigų, nes visada atsiskaitinėju kortele ir grynų pinigų nenaudoju.Tai įveskit tada elektroninius bilietus, kam tie nepatogumai?

  Atsakyti
 4. Rita

  Taip čia didelė problema gauti smulkių pinigų. Ne kartą teko su tuo susidurti. Keleivis davė 10 eurų, o vairuotojas neturėjo gražos autobuse. Žmogus važiavo be bilieto. Ai, savivaldybės žinioje esančios įmonės kartais prasilenkia su sveiku protu.

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.