Noras išnaudoti Ramybės skverą jo kaimynystėje gyvenantiems kėdainiečiams atsisuka bloguoju galu.

Filmo-Sventa-karveLiepos 15-ąją vykęs projekto „Vasara Kėdainiuose“ renginys „Kino teatras po atviru dangumi“ ne tik artimiausių namų, bet toliau gyvenantiems miestelėnams paliko nemalonių įspūdžių.

Nuo 22 valandos iki 23.30 valandos rodyto filmo „Šventoji karvė“ su Martynu Starkumi, Vytaru Radzevičiumi bei Bolivudo žvaigžde – Mohitu Agarwaliu garsai pasiekė net ne tik J. Basanavičiaus, bet ir Josvainių bei Lauko gatvės gyventojus.

„Keistas noras renginį tokioje gausiai gyvenamoje vietoje pradėti dešimtą valandą vakaro. Mes to filmo pokalbius ir nespėtus pridengti keiksmažodžius girdėjome iki pusės dvyliktos. Atrodė, kad kinas rodomas ne už kelių šimtų metrų, o mūsų bute ir su gana smarkiai atsuktu garsu. Vyras kitos dienos rytą anksti turėjo eiti į darbą, tad mums toks renginys tikrai nesukėlė gerų emocijų. Panašių renginių organizatoriai turėtų pagalvoti ne kaip save populiarinti, bet kaip neapsunkinti miestiečiams gyvenimo“, – sakė kino seansu nusivylusi kėdainietė Jūratė.

Nepatenkintų renginiu, pasak moters, buvo ir daugiau. Netoliese Ramybės skvero gyvenantys kėdainiečiai sakė, kad kinus būtų galima rodyti prie Kėdainių arenos, kur nemaža aikštelė ir nėra gyvenamųjų namų. „Gal kas ir palaikys mus senais bambekliais, tačiau aš noriu gyventi saugiai ir patogiai. Aplinkui yra ir garbaus amžiaus žmonių, ir jaunų šeimų su mažais vaikais, kurie brangina ramybę ir kokybišką poilsį. Koks vakar galėjo būti poilsis, kad negalėjome net praverti langų, nes tai padarius per filmo aidus nepavykdavo normaliai susikalbėti namuose? Gal pramogos turi vykti ten, kur joms vieta?“, – retoriškai klausė moteris.

Kėdainių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus viršininkas Sigitas Vildžiūnas sakė, kad minėtam renginiui jo organizatoriai buvo gavę savivaldybės administracijos leidimą. „Kinas nebuvo rodomas be atsiklausimo ir suderinimo. Tačiau sutinku su kėdainiečiais, kurie nori gyventi ramiai. Gal kažkam ir buvo per daug triukšminga, tačiau apie tai informuojančių skambučių mūsų budėtojai nesulaukė. Galiu tik pasakyti, kad vadovaujantis Triukšmo valdymo įstatymu, nuo 18 valandos galioja vakaro, o nuo 22 iki 6 ryto nakties rėžimas. Pastaruoju metu triukšmauti visiškai negalima. Jei jaučiate, kad pažeidžiama tvarka, kreipkitės į policininkus, jie aiškinsis situacijas ir priims atitinkamus sprendimus“, – sakė S. Vildžiūnas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.