Penktadienį senajame Kėdainių miesto parke buvo pastatytos penkios medinės šiukšliadėžės. Tuo pasirūpino kėdainiečiai Vaidas Avižius ir Algis Skarupskas.

Penktadienio pavakare V. Avyžius (kairėje) pasirūpino parke pastatyti pirmąsias penkias šiukšliadėžes.

Penktadienio pavakare V. Avižius (kairėje) pasirūpino parke pastatyti pirmąsias penkias šiukšliadėžes.

Ne pirmą gražią tvarkymo idėją įgyvendinęs V. Avižius sakė, kad jau senokai jam galvoje kirbėjo mintis apie šiukšliadėžių pastatymą parke: „Dažnai su vaikais ateiname į parką ir su skausmu stebiu jame besimėtančias šiukšles. Tačiau labai pykti ant šiukšlintojų nebuvo galima, nes parke tiesiog nebuvo pastatyta šiukšliadėžių. Kai savo mintimis apie jų pastatymą prasitariau verslininkui Algiui Skarupskui, jis mielai sutiko prisidėti prie šiukšliadėžių gamybos. Taip netrukome pagaminti penkias šiukšliadėžes ir jas atvežėme pastatyti prie suoliukų. Seniūnijos vadovai pažadėjo pasirūpinti šiukšliadėžes ištuštinti, kai jos prisikaups, tad lieka tikėti, kad dabar parkas bus tvarkingesnis ir jaukesnis.“

Pirmadienį viena šiukšliadėžė buvo sulaužyta, o dvi pavogtos.

Pirmadienį viena šiukšliadėžė buvo sulaužyta, o dvi pavogtos.

Tačiau toks gražus sumanymas ir veiklių kėdainiečių iniciatyva buvo „sutrypta“ per porą dienų – jau sekmadienį vakare parke apsilankiusi seniūnijos vyriausioji specialistė Aurelija Nugarienė pamatė, kad dvi šiukšliadėžės yra pavogtos, o viena sulaužyta. „Labai buvo smagu, kai sulaukėme Vaido skambučio su pasiūlymu pastatyti parke šiukšliadėžes. Suderinome, kokios labiausiai tiktų, kartu tarėmės, kaip jas pritvirtinti, tačiau pavėlavome. Liūdna, jog vienų žmonių gerus darbus kiti tiesiog niokoja. Šiukšliadėžės nėra mažos, manau, kad yra kėdainiečių, mačiusių, kaip kažkas jas išnešė iš parko. Labai prašau tokios vagystės liudininkus atsiliepti ir suteikti informacijos apie ją. Negalima kaltųjų palikti nenubaustų“, – pirmadienį ryte sakė A. Nugarienė.

3 komentarai

  1. Tikrai

    Apmaudu, kad mūsų miesto visuomenėje egzistuoja tokie, viską ardantys, laužantys, naikinantys, galvijų protinio lygio,padarai. Net galvijai šitaip nepadarytų. O , iš tikrųjų, tai šitaip daro ne vaikučiai ir ne subrendę žmonės. Tai šeimose neišauklėtų paauglių darbas.

    Atsakyti
  2. valdovė

    Reikėtų parke kelias vaizdo kameras įrengti. Yra viešosios tvarkos skyrius, darbuotojai, tegul stebi, tegul fiksuoja.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.