Prieš gerus metus Kėdainių mieste susibūrusi šauni ir iniciatyvi kompanija padarė tai, ko iki šiol nebuvo – įkūrė pirmąją Kėdainių radijo stotį CENTRO FM! Iniciatyvos autorius Ignas Galuškinas džiaugiasi, kad per metus pavyko ne tik įsukti idėją, bet ir pritraukti nemažą būrį veiklių ir aktyvių kraštiečių, prisidedančių prie pirmosios Kėdainiuose radijo stoties veiklos. 

CENTRO FM laidos „Centriukai“ vedėjai (iš kairės) Titas, Aurelija ir Andrius jau visiškai pasiruošę naujajam radijo sezonui!

CENTRO FM laidos „Centriukai“ vedėjai (iš kairės) Titas, Aurelija ir Andrius jau visiškai pasiruošę naujajam radijo sezonui!

Atėjęs ruduo atnešė nemažų pokyčių ir į CENTRO FM – radijas ne tik persikėlė į naujas, erdvesnes patalpas, bet žada ne ką mažiau įdomų ir muzikalų sezoną!

Lūkesčiai viršyti
„Per pastaruosius metus pavyko nuveikti nemažai darbų: pirmiausia gauti FM licenciją, kad galėtume transliuoti ne tik internetu, bet ir gyvai 40 kilometrų spinduliu aplink Kėdainius. Pavyko suburti kelias autorinių laidų komandas bei pasimokyti, kaip daryti laidas. Taip pat pavyko susirasti naujas tinkamas radijai patalpas“, – pasakojo I. Galuškinas. Persikraustymas iš senųjų į naująsias patalpas buvo baigtas visai neseniai.
Paklaustas, ar buvo viršyti prieš metus turėti lūkesčiai, pašnekovas šypteli: „Tikrai taip. Nesitikėjau, kad tiek žmonių palaikys idėją ir prisijungs prie radijo veiklos. Šiuo metu yra šeši radijo laidų vedėjai, kurie noriai dirba, įgauna patirties. Yra susibūręs CENTRO FM branduolys, kuris skleidžia žodį, idėjas ir puikią nuotaiką“, – sakė radijo idėjos autorius ir pridūrė, kad CENTRO FM kolektyvas – tai smagūs ir draugiški, radijuje save realizuoti trokštantys kėdainiečiai.
„Be to, laukiame visų norinčiųjų išbandyti save – jei jie parodys, kad yra įdomūs, niekas nesudarys jiems kliūčių dirbti eteryje“, – tikino I. Galuškinas.

Naujam sezonui pasiruošę
Pasak jo, CENTRO FM kolektyvas jau dabar intensyviai ruošiasi, tad kitas sezonas pirmajai Kėdainių radijo stočiai bus dar produktyvesnis.
„Radijo eteryje ne tik skambės gera muzika, bet stengsimės dar daugiau radijo laiko užpildyti savo turiniu. Ir toliau kviesime pokalbiui įdomius pašnekovus“, – žadėjo jis.
Iki šiol radijuje lankėsi nemažai įdomių asmenybių – visai neseniai CENTRO FM radijo eteryje šnekėjo Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius, viešėjo buvusi Krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė. Taip pat buvo nemažai vietinių verslų atstovų, šokėjų, sporto atstovų, visuomenininkų, kitų įdomių ir charizmatiškų asmenybių.
„Per šiuos metus būta daug įdomių pašnekovų bei pokalbių. Garantuoju, kad jų tikrai netrūks ir šiais metais“, – sakė I. Galuškinas.

Radijas skleidžia idėjas
„Kuo radijas yra įdomus ir įtraukė Tave, kad sumanei įkurti CENTRO FM?“ – paklausiau pašnekovo.
„Radijas visais laikais buvo vienas paprasčiausių būdų skleisti žodį ir idėjas plačiai. Radijas visada buvo kaip ir laisvės, atvirumo, naujienų šaltinis, kuris girdimas toli“, – kalbėjo pirmosios Kėdainių radijo stoties sumanytojas I. Galuškinas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.