Savo mirusių artimųjų kapus planuojančius aplankyti gyventojus Radvilų gatvės 12 numeriu pažymėtame name įsikūrusi Vidos Aksenavičienės įmonė šį kartą kviečia įsigyti gyvų ir dirbtinių gėlių kompozicijų.

„Kėdainiškiai privengia drąsių sprendimų ir yra linkę pasirinkti tradiciškai baltą spalvą. Laimei, mums vis dažniau pavyksta sudominti savo klientus kitokiais sprendimais: netradicinių spalvų gėlių, puokščių ir vainikų kompozicijomis. Tad šį kartą siūlome skintas gėles pakeisti įdomesnėmis gyvų ar dirbtinių gėlių kompozicijomis“, – ragina įmonės floristė Indrė Šimaitienė.

Visas ritualines paslaugas Kėdainiuose ir Lietuvoje teikiančios įmonės atstovė teigė, jog čia ypatingas dėmesys skiriamas tam, kad anapilin iškeliavęs artimasis būtų išlydėtas nuoširdžiai, apgalvojus ir įdėjus šilumos į kiekvieną detalę. Įmonės floristė sako, jog ją visada džiugina, kai žmogus, pasidalinęs savo vizija, palieka laisvę ją įgyvendinti kuriamoje puokštėje ir vėliau būna maloniai nustebintas rezultato. O svarbiausia, anot floristės, jog jis sugrįžta, netgi tampa nuolatiniu klientu užsisakydamas įvairias puokštes.

„Siūlome pasirinkti gėles ir spalvas, atspindinčias mirusiojo pomėgius. Todėl skiriame laiko pokalbiui, norėdami išsiaiškinti, kokią spalvą ir kokias gėles mėgo velionis. Žmogiškumas itin svarbus bendraujant su mirusiojo artimaisiais trapią gyvenimo akimirką – jis turi atsispindėti ne tik gėlių kompozicijose…“ – sako floristė.

Teikdami visą laidojimo paslaugų spektrą derinamės prie žmogaus galimybių. Oriai palydėti savo artimuosius padedame visiems gyventojams, taip pat ir tiems, kurie privalo tai atlikti už pašalpą. Esame atradę būdų, kaip padėti įvairiose, kartais nepavydėtinose situacijose, pavyzdžiui, kai tėvo neauginti vaikai privalo jį deramai palaidoti…“ – dalinosi mintimis įmonės savininkė.

Vidos Aksenavičienės įmonė Vėlinių išvakarėse ragina neatidėti mirusiųjų pagerbimo rūpesčių paskutinei dienai ir priima išankstinius užsakymus.