Naujienų portalas muge.eu tęsia pažintinių vaizdo klipų pristatymą. Juose galima palyginti senuosius Kėdainius bei naujuosius Kėdainius.
Abu skirtingų laikotarpių miestai turi ir panašumų, ir skirtumų. Tad kaip per pastaruosius dešimtmečius pasikeitė mūsų gimtieji Kėdainiai?
Šių video arba „fotomanipuliacijų” autorius – kėdainietis visuomenininkas Laurynas Preikša. Jis seniesiems Kėdainiams atpažinti naudoja savo dėdės Valdemaro Preikšos darytas fotografijas.
Šiuo metu jau yra sukurta daugiau nei 60 tokių video.
Plačiau apie idėją kraštiečius supažindinti su senųjų Kėdainių vaizdais bei palyginti juos su dabartimi, skaitykite čia.
Šįkart kviečiame susipažinti su Šv. Jurgio bažnyčios vaizdu nuo Senosios Rinkos aikštės (fotografuota apie 1972 ir 2024 m.) bei Kėdainių vaistine (1972 ir 2023 m.).
Tęsinys kitą šeštadienį, birželio 14 d.