Rajono vadovai negaili dėmesio tiems, kas garsina Kėdainių kraštą. Šią savaitę rajono meras Saulius Grinkevičius ir savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis kartu su Sporto ir turizmo skyriaus vedėju Gediminu Misiumi pagerbė pastarojo laiko labiausiai nusipelniusius krašto sporto atstovus.

16_sportininkai_2015_12Itin daug pagyrų išgirdo Kastyčio Kundroto šešiolikmečių – septyniolikmečių komanda, kuri tapo 2015 metų Lietuvos jaunių sporto žaidynių krepšinio varžybų vicečempione. Už tai padėkota Laurynui Danieliui, Rūteniui Žiupsniui, Deivydui Žirliui, Lukui Butvilui, Domui Šelekui, Vainiui Steponavičiui, Matui Paulauskui, Dominykui Mikalajūnui, Aldui Gedeikai, Mantrimui Songailai, Laisvydui Karveliui ir Pauliui Markevičiui. Vaikinams ir jų treneriui padėkas įteikė ne tik rajono meras Saulius Grinkevičius, bet ir pagrindinis komandos rėmėjas – bendrovės „Daumantai LT“ technikos direktorius Romanas Seliava. Pagardų gamintojai jaunuosius krepšininkus paskatino ir tūkstančio eurų premija. „Esate tikri šaunuoliai, sunkiai dirbate, daug sportuojate. Tačiau tas jūsų darbas vis dažniau vainikuojamas gražiomis pergalėmis. Tikiu, kad jų dar labiau daugės, o netolimoje ateityje jūs papildysite ir „Nevėžio“ gretas“, – linkėdamas sveikatos bei gero žaidimo sakė R. Seliava.

Sveikinimų taip pat sulaukė ir šių metų Lietuvos jaunių sporto žaidynių plaukimo varžybų čempionas bei rekordų gerintojas Darijus Astrauskas bei jo treneris Tomas Pakštys.

Gražių pergalių linkėta 2015 metų Lietuvos jaunių sporto žaidynių sportinio ėjimo varžybų čempionui Domantui Liutinskui, Lietuvos jaunių sporto žaidynių bokso varžybų vicečempionui

Viktorui Makarovui, Lietuvos jaunių sporto žaidynių bokso varžybų prizininkui Gyčiui Gofmanui, Lietuvos jaunių sporto žaidynių bokso varžybų prizininkui Rokui Baltrimavičiui bei jų treneriams Mindaugui Šniukštai ir Bronislovui Šimokaičiui.

Už puikius pasirodymus dėkota Lietuvos jaunių sporto žaidynių dziudo imtynių varžybų prizininkei

Benitai Ivanauskaitei ir jos trenerei Astai Kanapinskienei.

Padėkos tartos ir Lietuvos jaunių sporto žaidynių sportinio ėjimo varžybų čempionei Austėjai Kavaliauskaitei bei jos treneriui Robertui Kaseliui.

Neapleisti pasiektų laimėjimų visai Sporto centro bendruomenei linkėta šios įstaigos vadovui Arnui Argustui.

Ypatingo dėmesio sveikinimų vakarą sulaukė sporto veteranai, neapleidžiantys judėjimo. Padėkos įteiktos Pasaulio senjorų dziudo čempionato nugalėtojui ir Europos senjorų sporto žaidynių vicečempionui Arimantui Pocevičiui bei Europos senjorų sporto žaidynių krepšinio varžybų čempionui Vygandui Valiukevičiui.

Ne kartą iš svarbiausių varžybų su aukščiausiais apdovanojimais grįžęs Arimantas Pocevičius jaunimui palinkėjo netingėti sporto salėse, daug treniruotis, siekti užsibrėžtų tikslų: „Darbas visada vainikuojamas pergalėmis. Jei ir nepelnysite medalių, bet gerą savijautą ir sveikatą tikrai turėsite.“

[tribulant_slideshow gallery_id=“147″]

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.