Džiazo legendą ketvirtus metus kuriantys kėdainiečiai muzikuojančiai bendruomenei žinomi tradiciniu tapusiu džiazo festivaliu „Broma Jazz“. Šįkart festivalio staigmena tapo netradicinis akcentas – kėdainiečių vestuvės.

IMG_5297Per pirmąjį festivalį Vaidos ir Igno užsimezgusi draugystė buvo vainikuota ketvirtojo festivalio metu. „Jūs savo asmenine švente papuošėte mūsų renginį. Kėdainiai vieninteliai Baltijos šalyse turi džiazo gatvę. Jūs nutarėte festivalio dieną šeimą sukurti būtent Džiazo gatvėje. Ačiū jums ir didelės laimės bendrame gyvenime“, – sveikindami jaunavedžius sakė festivalio „Broma Jazz“ rengėjai Valerija ir Dovydas.

Jaunavedžius džiazo garsais sutiko |Jonas Stankevičius.

Jaunavedžius džiazo garsais sutiko Jonas Stankevičius.

 

22 metų Vaida Jašinskaitė ir metais vyresnis Ignas Koženiauskas – šimtas devyniasdešimt septintoji pora šįmet žiedus sumainiusi Kėdainių civilinės metrikacijos skyriuje. Juos sutuokusi skyriaus vedėja Gaiva Petrauskienė sakė, kad paprastai vestuvėms kraštiečiai renkasi miesto rotušę, tik nedaugelis iškilmių prašo kitoje aplinkoje: „Vaida su Ignu jau prieš pusmetį atėjo ir užsiprašė santuokos rugpjūčio 20-ąją. Iš pradžių jie galvojo tuoktis miesto parke, bet vėliau padiskutavę su festivalio rengėjais nutarė šventės iškilmes surengti Džiazo gatvėje. Šios vestuvės ne rotušėje šįmet mums tik penktosios. Dažniausiai bendro gyvenimo įžadai mūsų mieste tariami rotušėje ar bažnyčiose.“

Vaidą ir Igną bendram gyvenimui suvedė džiazo festivalis.

Vaidą ir Igną bendram gyvenimui suvedė džiazo festivalis.

Patys jaunavedžiai sakė, jog pats likimas juos atvedė į Džiazo gatvę. „Mes pažįstami apie šešerius metus. Bendravome, nutolome, o per pirmąjį džiazo festivalį vėl susitikome ir nebepaleidome vienas kito. Mus dažnai lydi džiazas, tad su mielu noru savo gražiausią šventę surengėme festivalio dieną Džiazo gatvėje“, – po santuokos įžadų šypsojosi jaunavedys.

Jis pastebėjo, jog dar būdamas mokinys vis svajojo išvažiuoti iš Kėdainių ir svetur ieškoti savo laimės, tačiau, ji, pasirodo, buvo jo gimtajame mieste. „Šiandien esame labai laimingi. Su mumis mums brangūs žmonės, tad ko daugiau galime norėti“, – kukliai šypsojosi laiminga nuotaka.

Vaidos ir Igno vestuvėmis džiaugėsi ir jų tėveliai.

Vaidos ir Igno vestuvėmis džiaugėsi ir jų tėveliai.

Jaunuosius netradicinėje vestuvėms vietoje šeimos starto proga sveikino ne tik tėvai, artimieji, draugai, bet ir miestelėnai.

„Nuostabu, kad turime tokių šaunių jaunų žmonių. Jiems linkiu didelės laimės“, – sakė pro šalį ėjęs kėdainietis Algis.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. atostogoskaime.lt

    O wow, nerealu.. Kaip norėčiau tokių vestuvių, su gražia sodyba, visais savo artimaisiais ir nuostabia muzika, pakilia nuotaika.. Reikia imti pavyzdį.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.