Aktyvaus ciklono sukelti stiprūs vėjo gūsiai išbandė medžių tvirtumą. Kai kuriais atvejais tokias pasigalynėjimo kovas laimėjo vėjas. Jis ne tik vartė medžius įvairiose miesto ir rajono vietose, bet ir nutraukė elektros laidus. Vėjo prikrėstas eibes tvarkė ir seniūnijų darbuotojai, ir ugniagesiai.

Ketvirtadienį paryčiais du medžiai nuvirto Surviliškio sen., Dembnės kaime. Vakarop po medį išversta mieste S. Dariaus ir S. Girėno g. ir M. Daukšos g., taip pat Dotnuvos miestelyje. Visi šie medžiai buvo nuvirtę ant važiuojamosios kelio dalies. Jie buvo supjaustyti ir patraukti nuo kelio.

Rimtesnis incidentas užfiksuotas Kėdainiuose, Aušros gatvėje. Prieš 17 val. stiprus vėjas nuplėšė elektros laidus. Norint apsaugoti žmones nuo pavojaus, teritorija buvo aptverta STOP juosta. Ugniagesiai gelbėtojai pabudėjo,  kol atvyko ESO darbuotojai. Paaiškėjo, kad laidai buvo nutrūkę nuo apšvietimo stulpo, ESO nepriklauso, todėl apie susidariusią situaciją informuoti Kėdainių miesto savivaldybės atsakingi asmenys.

Pasak miesto seniūnijos Darbų organizavimo inžinieriaus Vytauto Petraičio, vėjas „pasidarbavo“ ne vienoje miesto vietoje. Prie ledų fabriko išvertė storą medį, šis užtvėrė įvažiavimą, Babėnuose privartė pušų, o autobusų stotelėje ties J. Basanavičiaus g. 114 namu atplėšė dalį laukimo paviljono stogo dangos. Seniūnijos darbuotojai šiandien apvažiuos miestą, ir radę daugiau vėjo prikrėstų eibių, visa tai tvarkys.

Pasak sinoptikų, ketvirtadienį siautęs vėjas tik „parepetavo“, visą savo galybę gamtos stichija žada parodyti šeštadienį, tad būkite atidūs ir labai atsargūs. Jei nėra rimtos priežasties, geriau jau neiti iš namų, nes pavojų gali kelti ne tik lūžtančios medžių šakos, bet ir skriejantys nepritvirtinti daiktai, pavyzdžiui, reklaminiai stendai ar panašiai.

„Kėdainių mugės“ ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inf.