Visai neseniai, vos prieš gerą mėnesį, oficialiai veiklą pradėjusio Kėdainių moterų LIONS klubo narės tęsia gerų darbų sąrašą.

Kėdainių moterų LIONS klubo viceprezidentė Lina Adomaitienė nedvejodama prisijungė prie nemokamos kraujo donorystės akcijos.

Kėdainių moterų LIONS klubo viceprezidentė Lina Adomaitienė nedvejodama prisijungė prie nemokamos kraujo donorystės akcijos.

Veikliosios kraštietės priešpaskutinį gegužės penktadienį paskyrė labai kilniai donorystės akcijai. Jai moteris pakvietė klubo narė Kėdainių ligoninės direktoriaus pavaduotoja organizaciniam darbui, gydytoja Jūratė Judickienė.

„Kraujo reikia nuolat. Jo niekada nebūna per daug. Kas žino kada kam gali nutikti kokia nelaimė ir prireikti kraujo, tad kiekvienas pilietiškas asmuo, jei tik gali turėtų sudalyvauti donorystės akcijose. Žmogui kraujo atnaujinimas netgi sveika, o kai kam jis gali išgelbėti gyvybes. Tad labai džiaugiuosi, kad mano mintis sudalyvauti neatlygintinoje kraujo donorystės sudomino klubo moteris“, – pavykusiu renginiu džiaugėsi gydytoja.

Klubo viceprezidentė Lina Adomaitienė, pati nepabūgusi adatos ir aukojusi kraujo, džiaugėsi už koleges, kad donorystei ryžosi ne tik jos, bet ir artimuosius bei bičiulius pakvietė aukoti kraujo: „Akcijoje sudalyvavo septyniolika kėdainiečių. Gaila, kad ne visos klubo narės dėl vienokių ar kitokių priežasčių galėjo aukoti kraujo. Manau, kad mes kiekvienas gerus darbus turime pradėti daryti nuo savęs. Kas jei ne mes patys galime pasaulį padaryti geresnį. Ačiū visiems, kas šiandien atsiliepė į mūsų kvietimą ir paaukojo taip reikalingo kraujo.“

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.