Dviračių sporto klubas „Veloratai“ kviečia vasarą pasitikti aktyviai – jau gegužės 24-ąją, sekmadienį, visi dviračių sporto entuziastai kviečiami į jau tradiciniu tapusį žygį dviračiais po Kėdainių rajoną.

Dviračių žygis praėjusiais metais pavykęs puikiai. Pakeliauti ekologiškiausia transporto priemone kviečiame ir šiemet.

Dviračių žygis praėjusiais metais pavykęs puikiai. Pakeliauti ekologiškiausia transporto priemone kviečiame ir šiemet.

„Pasitikime vasarą kartu su dviračiais ir „Veloratai“.Pernai mūsų buvo daug, šiemet, tikėkimės bus dar daugiau“, – sakė klubo vadovas Romenas Andriuškevičius.

Žygio dalyviai turės įveikti 50 km atstumą – toks trasos ilgis (kuris visas bus asfaltuotas) įmanomas įveikti kiekvienam ir su bet kokio tipo tvarkingu dviračiu.

„Mes specialiai neskelbiame žygio maršruto – jis bus paskelbtas prieš pat žygį“, – sakė R. Andriuškevičius.

Žygio startas bus duotas prie Ramybės skvero fontanų, dalyviai registruotis kviečiami jau nuo 9.15 val., o žygeivių kolona pajudės 10 val. Planuojama, kad žygis tęsis 5-6 valandas. Be to, planuojamos kelios poilsio pertraukėlės, o iš paskos važiuosiančiame automobilyje bus galimybė susidėti reikalingus daiktus.

Finišas numatomas 16 val. miesto parke.

„Visi žygio dalyviai bus apdovanoti dovanėlėmis. Be to, atskirai bus apdovanoti jauniausias ir vyriausias žygio dalyviai bei gausiausiai dalyvavusi šeima“, – sakė dviratininkas.

Papildoma informacija telefonu: +370 611 24874 bei

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.