Pirmąjį birželio penktadienį visoje Lietuvoje vyks ypatingas, tik moterims skirtas, renginys – „Sijonuotos vasaros sutiktuvės“. Pirmą kartą jis bus organizuojamas ir Kėdainiuose, tad visos krašto merginos ir moterys kviečiamos pasipuošti moteriškumą simbolizuojančiais drabužiais – ilgomis, žemę siekiančiomis suknelėmis ar sijonais – ir su kitomis dailiosios lyties atstovėmis maloniai praleisti vasaros popietę kartu.

Renginio „Sijonuotos vasaros sutiktuvės“ organizatorė Kėdainiuose Raminta Linevienė kvietė kraštietes pasipuošti ilgomis, žemę šluojančiomis suknelėmis ir turiningai praleisti vasaros vakarą moteriškoje kompanijoje.

„Renginys atviras ir nemokamas – kviečiame dalyvauti visas norinčias merginas, moteris, damas. Atsiveskime dukras, seseris, mamas, koleges ir geriausias, smagiausias drauges! Papuoškime savo vasarą ypatingomis akimirkomis“, – kvietė šio renginio Kėdainiuose organizatorė Raminta Linevienė.

Turtinga renginio programa

„Sijonuotos vasaros sutiktuvės“ vyks visoje Lietuvoje – ir sostinėje, ir mažesniuose šalies miestuose. Iš viso prie šios iniciatyvos prisijungė 14 miestų. Vilniuje moterišku grožiu alsuojanti šventė minima jau nuo 2015 metų, o šiais metais tokį renginį nuspręsta organizuoti ir mūsų mieste.

„Norėčiau visas moteris pakviesti susitikti jau birželio 7 dieną, 16.45 val. – pasipuošti ilgais sijonais ar suknelėmis, į rankas pasiimti gėlių puokštę ir švęsti moteriškumą. Tikiu, kad tai bus gražus renginys mums visoms“, – kalbėjo R. Linevienė.

Renginio programa numatoma įdomi, įvairialypė ir labai moteriška. Susitikusios Didžiosios Rinkos aikštėje, visos dalyvės praeis senamiesčiu, dovanodamos gėles, balionus, šypsenas bei kvies į renginį prisijungti ir kitas kėdainietes. Vėliau, apie 18 val. moterys susirinks Kėdainių M. Daukšos bibliotekos vidiniame kiemelyje.

„Čia mes visos švęsime moteriškumą: dalyvausime kalanetikos užsiėmimuose, šoksime rytietiškus šokius, klausysimės eilių bei dainuojamosios poezijos, dainuosime sutartines, dalyvausime moterų rato šokyje „Saulelė motutulė“, turėsime galimybę pasigražinti Chna rytietiškais raštais, mokysimės veido savimasažo paslapčių, gilinsimės į moteriškus lobynus – galėsime išbandyti ir dar daug kitų užsiėmimų. Be to, programa dar pildoma, tad iki renginio dienos šventė pasipildys įvairiomis kitomis pramogomis.

Todėl kviečiu moteris, turinčias įvairių sugebėjimų, prisijungti prie šios šventės organizavimo: gal mokate gražiai piešti, megzti, tapyti, vedate paskaitas – drąsiai susisiekite su manimi telefono numeriu 8 681 57 400.

Priimsime jus į komandą ir švęsime moteriškumą drauge“, – šypsojosi pašnekovė ir pridūrė, kad visos veiklos truks apie 20 minučių. Be to, rekomenduojama su savimi turėti pleduką, užkandžių, naminio pyrago ar arbatos, gaivaus gėrimo, mat vyks bendras piknikas.

„Tad kviečiame birželio 7 dieną, nuo 16.45 val., visas merginas, moteris susirinkti bei pasimėgauti ir pasidžiaugti nuostabiu reginiu, dalintis šypsenomis ir bendryste“, – kvietė moteriškumo šventės Kėdainiuose organizatorė R. Linevienė.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.