Kėdainių rajono savivaldybėje dirba žmonės, kurie nuoširdžiai ir atsakingai atlieka savo pareigas. Jie privalo užtikrinti, kad sklandžiai veiktų mokyklos, darželiai, kultūros įstaigos, būtų remontuojami keliai, tvarkoma aplinka, teikiamos socialinės paslaugos, kad gyventojus pasiektų vanduo ir šiluma.

Visi kartais turime reikalų su Savivaldybės administracijos bei seniūnijų valstybės tarnautojais ir darbuotojais, be abejo, kažkuris iš jų Jums įsiminė labiausiai. Dėl savo darbo kokybės, pastangų kuo geriau atlikti pareigas, mandagaus ir geranoriško bendravimo.

Kėdainių rajono savivaldybės administracija organizuoja apklausą ir prašo pasiūlyti Savivaldybės administracijos valstybės tarnautoją ar darbuotoją, kuris, Jūsų nuomone, savo pareigas atlieka geriausiai. Daugiausiai siūlymų sulaukęs Kėdainių rajono savivaldybės administracijos darbuotojas bus paskelbtas Vietos savivaldos dienos proga spalio 11 dieną.

Darbo reikalais bendraujate su administracijos įvairių skyrių ir seniūnijų specialistais, todėl būkite aktyvūs siūlydami.

Įrašykite pavardę žmogaus, kuris, Jūsų nuomone, nusipelno gauti rajono žmonių įvertinimą už atsakingai atliekamas savo pareigas
https://www.kedainiai.lt/balsavimas/1551

Apklausa vykdoma iki spalio 5 dienos.

Kėdainių rajono savivaldybės, „Kėdainių mugės“ inf.

Algimanto Barzdžiaus nuotr.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.