Kėdainių miesto ir rajono gyventojai turi daug klausimų krašto valdžiai, tačiau jos atsakymai į žmonėms rūpimus klausimus paprastai būna tokie „kuklūs“ ir lakoniški, kad praktiškai žmonėms jie nesuteikia jokio konkretaus atsakymo į juos dominančius reikalus.

Paprastai gyventojai, kurie kreipiasi pagalbos į, „Kėdainių mugę“, atsakymus nori gauti tiesiai iš mero, tačiau tradiciškai į klausimus atsako jo dešinioji ranka, patarėja ryšiams su visuomene Jorūnė Liutkienė.

Moksleiviams nemokamai, o senjorams?

„Praėjo pusantrų metų, kai Kėdainių rajonui vadovauja meras Valentinas Tamulis. Mes, gyventojai, jo priešrinkiminių pažadų senjorams, neįgaliesiems ir vaikus auginančioms šeimoms nepamiršome. Juolab dabar, kai aiškėja, jog greit Kėdainiuose nebeliks prekybos vietų, kur galima įsigyti miesto autobusų bilietų, todėl būsime priversti pirkti brangesnius bilietus po 60 ir 30 centų miesto autobusuose. Norime mero paklausti kada bus prieš savivaldos rinkimus mero ir jo komandos žadėtas nemokamas viešasis transportas, nes sakoma, kad bilietai brangs. Taip pat mums rūpi kaip tokiu atveju, kalbant apie bilietų branginimą ir jų įsigijimą tik autobuse, bus su COVID-19 prevencija, kai „Kėdbuso“ autobusuose bilietus turėsime pirkti tik už grynuosius pinigus, kai visur skatinama naudotis mokėjimo kortelėmis?¸ – rašo rajono gyventoja Janina.

„Rugsėjo mėnesio tarybai svarstyti jau yra pateiktas nemokamo mokinių pavėžėjimo sprendimo projektas, juo planuojama leisti visiems moksleiviams nemokami naudotis vietinio (miesto ir priemiesčio) reguliaraus susisiekimo maršrutais Kėdainių rajono savivaldybėje nemokamai nuo lapkričio 1 dienos. Taip pat svarstoma galimybės ateityje įdiegti e-bilietą,“ – rašoma savivaldybės pateiktame atsakyme.

Artimiausiu metu „Kėdbuso“ keleiviai malonių pokyčių nesulauks.

Eiles sumažins terminalas?

Kėdainietis Jonas pus pusmečio vėl sugrįžo prie to paties klausimo: Žadėta, kad bus sumažintos eilės pas gydytojus Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centre (PSPC) ir Kėdainių ligoninės konsultacijų poliklinikoje, kada pagaliau rajone bus pagerintas pirminių medicinos paslaugų teikimas, neliks eilių poliklinikoje pas šeimos gydytojus ir specialistus?  

„Į šį klausimą jau esame ne kartą atsakę, išvardindami visas priemones, kurių imasi įstaiga ir Kėdainių rajono savivaldybė kartu svarstydama ir aptardama jas su specialistais. Be jų visų – nauja yra tai, kad šiuo metu kaip tik analizuojame dar vieną priemonę – tai yra galimybes kaip  įrengti registracijos terminalą Kėdainių PSPC. Šio mėnesio  pabaigoje apie tai vyks pokalbis su sveikatos įstaigų vadovais“, – toks savivaldybės atstovų atsakymas.

Žadama naujovių Kėdainių gydymo įstaigose.

Gyventojas Zigmantas telefonu teiravosi: „Rajono laikraščiuose rašyta, kad blogai dirba Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Vytautas Andriulis. Suprantu, kad jis išeina iš darbo. Gal vis tik tame skyriuje jis liks dirbti specialisto pareigose? Ar Viešosios tvarkos skyriuje bus didinamas etatų skaičius? Kiek ir nuo kada?“

„Nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. Viešosios tvarkos skyriuje įsteigtas vienas papildomas etatas, kuriam jau išsiųstas prašymas skelbti konkursą. Skyriaus vedėjas  buvo atleistas iš pareigų nuo 2020 metų rugsėjo 18 dienos šalių susitarimu. Šiame skyriuje specialisto pareigose dirbti neplanuoja“, – rašoma savivaldybės pateiktame atsakyme.

Viešosios tvarkos skyrius gyvena permainomis.

Panašios naujienos