„Vaivorykštės“ pėsčiųjų tiltu nuo ketvirtadienio galima pasiekti kitoje Nevėžio pusėje, Kauno gatvėje esančius artimųjų kapus. Artėjant ilgajam Vėlinių savaitgaliui tiltą remontuojantys statybininkai padarė laikiną praėjimą.

Penktadienį prieš pietus jokie remonto darbai ant tilto nebevyko: stoviniavo vienas kitas smalsuolis, moteris su įrankiais skubėjo tvarkyti artimųjų kapų, į kitą krantą nužingsniavo žvejys, kažkas praskriejo elektriniu paspirtuku.

Savivaldybės administracija žada, kad šiuo praėjimu kėdainiečiai galės naudotis ne tik per Vėlines, bet ir iki remonto darbų pabaigos, kuri numatyta kitąmet. Jeigu, esant reikalui, statybininkams prireiktų praėjimą „Vaivorykštės“ tiltu trumpam uždaryti, apie tokius planus jie žada iš anksto atskiru raštu pranešti savivaldybės administracijai.

Prieš pusmetį nuo gaisro nukentėjęs „Vaivorykštės“ tiltas pradėtas remontuoti prieš mėnesį. Remonto metu bus likviduoti gaisro padariniai, atnaujintos medinės ir metalinės konstrukcijos, pakeista vaikščiojamosios dalies danga. Šiais metais bus likviduoti gaisro padariniai, pradėtas tilto konstrukcijų remontas. Viso tilto remonto pabaiga numatyta 2021 m. gegužės 1 d. Darbus atlieka UAB „Tiltuva“. Pėsčiųjų tilto remontas finansuojamas Kelių priežiūros plėtros programos lėšomis, sutartyje numatytų remonto darbų kaina – 74 980,07 Eur.

Panašios naujienos

One Response

  1. Ačiū

    už informaciją.
    O to šabarkštyno, kaip matau iš nuotraukų, po tiltu taip niekas ir nesutvarkė. Gerai, lauksim kol gyvatės pradės ropinėti.

    Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.