Į vaikų globos namus „Saulutė“ atvyko dešimties studentų grupė iš Tailando, Nepalo, Indonezijos, Meksikos, Indijos, Kinijos, Honkongo ir Egipto.

Vaikų globos namuose „Saulutė“ vieši dešimties studentų grupė iš viso pasaulio.

Vaikų globos namuose „Saulutė“ vieši dešimties studentų grupė iš viso pasaulio.

Šie jaunuoliai, įsijungę į organizacijos AIESEC veiklą, dalyvauja jaunimo lyderystės projekte „Bring it on“, kuriuo siekiama vaikų globos namų auklėtiniams suteikti galimybę tobulėti, pažinti save ir kitą kultūrą.
Studentai „Saulutę“ lanko ne pirmą vasarą. Pasak vaikų globos namų vadovų, šie svečiai yra labai laukiami ne tik dėl išorinio išskirtinumo, bet ir dėl jaunatviško judrumo, dėmesingumo tam, kas vyksta aplink.
Studentai vaikų globos namuose dvi savaites dirbs pagal iš anksto parengtą programą, jaunuoliai apmokyti bendrauti su vaikais, susipažinę su Lietuvos kultūra, net pramokę lietuvių kalbos.
Kinas pasiruošęs mokyti vaikus rašyti savo vardą kinų hieroglifais, vaikai išmoks nupiešti svečių gimtosios šalies vėliavą, visi kartu žais futbolą, mokysis dainų.
Vaikai labai laukė svečių ir tikisi paįvairinti vasaros parmogas kartu su jais.
Projekto „Bring it on“ dalyviai prieš atvykdami į Kėdainius porą savaičių praleido Obelių vaikų globos namuose, o iš Kėdainių vyks į Zarasų rajono Antazavės vaikų globos namus.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.