„Jaučiamės labai gerai. Tikrai smagu visą sezoną kovojus be pralaimėjimų ir finale švęsti pergalę bei gauti galimybę kovoti dėl kelialapio į aukštesnę lygą“, – po sėkmingo pasirodymo „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ jaunių (aštuoniolikmečių) vaikinų A čempionato III diviziono finaliniame ketverte sakė čempionais tapusios Kėdainių sporto centro komandos treneris Arnas Argustas.

Čempionais tapę jaunuoliai džiaugiasi savo pasirodymu ir dėkoja gausiam sirgalių būriui už palaikymą.

Čempionais tapę jaunuoliai džiaugiasi savo pasirodymu ir dėkoja gausiam sirgalių būriui už palaikymą.

Tik prieš metus suburta vaikinų komanda, kurią, be A. Argusto, treniruoja ir Kastytis Kundrotas, reguliariajame sezone nepralaimėjo nė vienerių rungtynių. Be pralaimėjimų kėdainiečiai žengė ir lemiamose finalinėse varžybose, kurios vyko Kėdainių sporto centro salėje.
Finalo ketverto komandos tarpusavyje žaidė kiekviena su kita komanda.
Kėdainių sporto centro auklėtiniai pirmą dieną 89:52 įveikė Vilniaus krepšinio mokyklos „Leovira“ ekipą, 74:55 nugalėjo Kauno krepšinio mokyklos „Perkūnas“ auklėtinius ir septyniolikos taškų persvara (75:58) įveikė Šakių sporto klubo „Trigados“ komandą.
Geriausiųjų III-ojo diviziono ketvertukas išsirikiavo taip: čempionais tapo kėdainiečiai, antri liko šakiškiai, trečią vietą užėmė sostinės krepšininkai, o Kauno jaunieji krepšininkai tenkinosi ketvirtąja vieta.
Į simbolinį finalo penketą pakliuvo du kėdainiečiai – Domas Šelekas ir Julius Jasiulis.
Po sėkmingo finalo kėdainiečiai neslėpė džiaugsmo – juk jų komandoje dauguma žaidėjų metais jaunesni negu varžovai. „Aštuoniolikmečių, norėjusių burtis į komandą, buvo labai nedaug. Tad mes su treneriu Kastyčiu padarėme savotišką eksperimentą – subūrėme vyresnių ir jaunesnių vaikinų ekipą. Smagu, kad tas blynas neprisvilo ir mes pergalingai užbaigėme visas sezono dvikovas“, – puikiu auklėtinių pasirodymu džiaugėsi A. Argustas.
Pirmą ir antrą trečiojo diviziono vietas užėmusios komandos jau greitai žais dėl patekimo į antrąjį divizioną su jame septintąją ir aštuntąją pozicijas turinčiais krepšininkais.

Panašios naujienos