Šį rudenį intensyviai remontuojami vaikų darželių ir mokyklų kiemai. Didžiausi darbai numatomi prie „Ryto“ ir Juozo Paukštelio progimnazijų.

Prie „Ryto“ progimnazijos fasado darbai jau verda, čia tvarkomas ir lyginamas į mokyklą nuo gatvės vedantis pagrindinis takas. Sena sulūžusi danga bus keičiama naujomis betono trinkelėmis, iš viso bus paklota 200 kv. metrų naujos dangos.

Pasak rajono savivaldybės Statybos ir turto skyriaus vyriausiosios specialistės Daivos Grinkevičienės, toks pat plotas bus išklotas nauja betono trinkelių danga ir prie J. Paukštelio progimnazijos fasado. Ardyti seną dangą darbininkai pradės per moksleivių rudens atostogas.

Atsižvelgus į Šėtos gimnazijos prašymą, šios ugdymo įstaigos kieme bus remontuojamos duobės.

Kiemų remonto darbai neaplenkė ir vaikų darželių. Lopšelyje-darželyje „Aviliukas“ remontuojama apie 300 kv. metrų ploto automobilių aikštelė, čia klojama nauja asfalto danga ir dedami nauji kelio bortai.

Lopšelyje-darželyje „Puriena“ atnaujinta tako, vedančio į įstaigą nuo pagrindinių vartų, dalis. Naujos trinkelės bus paklotos ir lopšelio-darželio „Pasaka“ tako dalyje. Kadangi šią įstaigą lanko ir regos problemų turintys vaikai, iš pastato link žaidimų aikštelės vedantis takas bus jiems pritaikytas – jame atsiras geltonos spalvos trinkelių juosta.

Pasak vyriausiosios specialistės, visi darbai atliekami pagal rajono savivaldybės vykdomą tęstinę „Biudžetinių įstaigų kiemų remonto programą“, o jiems iš viso skirta 34 000 eurų. Darbų už panašią sumą atliekama kasmet.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.