Prie Kėdainių rajono policijos komisariato rugsėjo 29-ąją viena per kitą aidėjusios pagalbos tarnybų sirenos nesignalizavo nelaimės. Tądien išrikiuotus automobilius ir specialią įrangą apgulė vaikai, atvykę susipažinti su turtą ir gyvybes saugančiomis bei gelbstinčiomis profesijomis.

Prevencinį renginį „Pagalbos skambutis 112“ organizavo  Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariatas. „Kasmet, artėjant Angelų sargų dienai, policijos komisariate rengiame atvirų durų dieną. Šiame renginyje dalyvauja tarnybos, kurias galima iškviesti pagalbos skambučiu 112. Tai ugniagesiai gelbėtojai, greitoji medicinos pagalba, policija. Šiemet pakvietėme prisijungti karius, kad apsilankiusieji susipažintų ir su kario profesija bei specifika“, – pasakojo Kėdainių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Aušra Mickevičienė.

Prevencinio renginio tikslas – priminti vaikams apie pagalbos tarnybas, kad ištikus nelaimei jie žinotų, kur kreiptis. Taip pat priminti saugaus elgesio, tarpusavio bendravimo ir elgesio visuomenėje taisykles. „Per dieną apsilankė beveik 400 įvairaus amžiaus vaikų iš Kėdainių rajono darželių, mokyklų. Renginyje laikomės saugaus atstumo, įleidžiame į teritoriją atskiromis grupėmis tam tikrais intervalais“, – pabrėžė A. Mickevičienė.

Vaikai noriai lipo į ugniagesių, policijos, karių automobilius, smalsiai domėjosi įranga, išbandė karių ginklus, apsiginklavo policijos pareigūnų amunicija, įsiropštė net į ugniagesių batus ir matavosi šalmus. Daug emocijų sukėlė kinologo su šunimi pasirodymas. Su vaikais nuotaikingai bendravo kariškiai, šauliai, savanoriai, ugniagesiai gelbėtojai, policijos pareigūnai ir medikai, o prie Lietuvos policijos stendo visų laukė ir kartu fotografuotis kvietė policijos bičiulis Amsis.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.