Kėdainių rajono savivaldybės tarybos Etikos komisija kreipėsi į merą Valentiną Tamulį, ragindama išspręsti Švietimo ir kultūros komiteto pirmininko klausimą. Tai meras padaryti turintis iki kovo 15 d.

Praėjusį penktadienį posėdžiavusi Etikos komisija svarstė iš Švietimo ir kultūros komiteto pirmininko pareigų praėjusių metų gruodį komiteto narių daugumos atstatydintos Nijolės Naujokienės prašymą.

Tarybos narė prašė pradėti tyrimą dėl, jos manymu, neetiškai pasielgusių už jos atstatydinimą komitete balsavusių kolegų Sauliaus Grinkevičiaus, Adelės Štelmokienės ir Stepono Navajausko. Taip pat ponia Naujokienė pageidavo, kad svarstant šį klausimą nusišalintų Etikos komisijos pirmininkas Saulius Sinickis. 

Komisijos pirmininkas nenusišalino, o komisija nusprendė neturinti pagrindo pradėti tarybos narės pageidaujamo tyrimo. Tačiau Etikos komisija šiuo klausimu kreipėsi į merą.

Dėl N. Naujokienės bei kitos Švietimo ir kultūros komiteto narės Gitanos Kaupienės elgesio šio komiteto veikla jau trys mėnesiai yra komplikuota. Etikos komisijos nariai, suabejoję, kad meras V. Tamulis, kurio komptencija yra teikti komiteto pirmininko kandidatūrą, neieško būdų susitarti su komiteto nariais, nusprendė paraginti jį iki kovo 15 d. pasiūlyti komitetui pirmininko kandidatūrą.

One Response

  1. Na, bet pasakykit

    mieli kėdainiečiai, ar ne per daug šita asaba,, išsikalinėja “?Naujokiene, kas tau darosi? Pastebi, kad tavo dainelė jau sudainuota. Nustok kiršinti visa tarybą. Gėda.

    Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.