Kėdainių rajono neįgaliųjų draugijos, vienijančios negalią turinčius rajono gyventojus, pastatas tapo kiek ryškesnis ir tvarkingesnis. Prie pastato fasado kone savaitę darbavęsi vyrai stengėsi, kad sena­miestyje, Radvilų gatvėje, stovintis ir seniai remonto nematęs namas būtų bent kiek gražesnis. 

Vyrai vykdo jiems patikėtą užduotį – aptvarkyti Kėdainių rajono neįgaliųjų draugijos pastato fasadą.

Vyrai vykdo jiems patikėtą užduotį – aptvarkyti Kėdainių rajono neįgaliųjų draugijos pastato fasadą.

O ir patys draugijos nariai įsitikinę – kai aplinka tvarkinga, tada ir patiems smagiau užeiti pasisvečiuoti.
Pasak draugijos pirmininko Rimanto Duboso, neįgaliesiems priklausantis pastatas stovi senamiestyje, gausiai turistų lankomoje vietoje, tad tvarkytis – privalu.
„Esame įsikūrę senamiestyje, šia gatve praeina ne tik vietiniai kėdainiečiai, bet ir nemažai turistų, todėl ir mes norime, kad pastato fasadas būtų gražus, tvarkingas. Juolab kad visai šalia mūsų, už tvoros, jau kuris laikas yra puikiai ir profesionaliai restauruojamas pastatas. Todėl nusprendėme ir mes patys bent truputį pastatą aptvarkyti“, – sakė jis.
Pinigų pertekliaus draugija niekada neturėjo, tačiau remontui skirtų lėšų pavyko gauti iš geranorių rėmėjų.
„Esame labai dėkingi Ukmergės „Versmei“, AB „Lytagra“, taip pat ūkininkams Gembeckams, Girdzijauskams, Dambrauskams, Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininkui Jonui Talmantui. Nuoširdžiai jiems dėkojame už suteiktą paramą“, – sakė R. Dubosas.
Pinigų buvo prašyta tik kosmetiniam pastato remontui – langų rėmų tvarkymui, dažymui. Visus darbus savanoriškai atliko nagingi draugijos nariai.
„Žinoma, mums jau reikia ne tik kosmetinio, bet rimtesnio remonto. Pastatas senas, kiauromis sienomis, jau reikia apšiltinti ir stogą. Prieš kurį laiką piktavaliai buvo išdaužę ir pastato langų stiklus… Tačiau mažais žingsneliais einame į priekį ir darome viską, kas mūsų valioje, kad pastatas bent kiek būtų gražesnis bei džiugintų ne tik mūsų draugijos narius, bet ir praeivius“, – tikino Kėdainių rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkas R. Dubosas.

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.