Teismas nubaudė 33-ejų Kėdainių rajono gyventoją, nepagrįstai keturis kartus kvietusią policijos pareigūnus dėl smurto šeimoje.


Teismas nustatė, kad moteris, melagingai ir žinodama, kad pagalba nereikalinga, keturis kartus iškvietė policijos pareigūnus pranešdama apie nesantį nusikaltimą, t. y. apie smurtą artimoje aplinkoje. Ji tai darė laikotarpiu nuo 2020 m. balandžio 11 d. 22.20 val. iki 2020 m. balandžio 22 d. 21.53 val.

„I. B. neprisipažino padariusi teisės pažeidimą, tačiau jos kaltę įrodo byloje surinkta rašytinė medžiaga“, – teigiama teismo nutarime. Nutarime nurodyta, kad buvo gauti keturi melagingi pranešimai apie nesančius nusikaltimus artimoje aplinkoje Kėdainių rajone, tačiau visi pranešimai nepasitvirtino. Skambinta iš telefono be SIM kortelės, o prisistatyta buvo kito asmens vardu.

Pranešėjos sutuoktinis, iš kurio telefono pažeidėja skambino,  nurodė, kad su žmona I. B. santykiai ne visada buvo geri, buvęs ir pasitvirtinusio smurto atvejis artimoje aplinkoje, tačiau balandžio mėnesį jie sutarė gerai ir tikrai nesimušė. Policijos pareigūnams davus paklausyti keturis pokalbių įrašus, kuriuose kviečiama policija į jo šeimą, jis atpažino savo žmonos I. B. balsą.

Moteriai skirta 230 eurų bauda. Skirdamas administracinę nuobaudą I. B., teismas atsižvelgė į tai, kad ji buvo bausta už tą patį administracinį nusižengimą. Jos atsakomybę lengvinančių aplinkybių nenustatyta.

Nutarimas per dvidešimt kalendorinių dienų nuo nutarimo kopijos (nuorašo) išsiuntimo ar išdavimo dienos gali būti skundžiamas Kauno apygardos teismui per Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmus.

Vaiva Milkeraitienė,
teisėjo padėjėja, atliekanti teismo pirmininko padėjėjos (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene)
funkcijas Kėdainių, Jonavos ir Kaišiadorių rūmuose

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.