Praėjusių metų pavasarį į Kėdainių rajono valdžios kėdes sėdus kitiems politikams, išlaidos gerokai išaugo ne tik jų atlyginimams. Šį kartą valdžia sumanė, kad pačiai sau iš biudžeto būtina gerokai padidinti finansavimą veiklos viešinimui. Šias išlaidas nuo 24,6 tūkstančio eurų nuspręsta didinti daugiau nei dvigubai – iki 50 tūkstančių eurų. Šią sumą planuojama išleisti per 2020 metus.

Neilgai teko laukti žinios, ir kokias konkrečias paslaugas už šiuos pinigus Kėdainių rajono savivaldybė ketina pirkti. Dar praėjusių metų gruodžio mėnesį Kėdainių rajono savivaldybės administracija su respublikinį laikraštį „Lietuvos rytas“ leidžiančia bendrove „Lietuvos rytas“ pasirašė paslaugų pirkimo sutartį, kurios vertė 5 082 eurai.

Už šią sumą paslaugų teikėjas, t. y. bendrovė „Lietuvos rytas“, respublikiniame laikraštyje įsipareigoja spausdinti Kėdainių rajono savivaldybės pateiktus skelbimus, informaciją ir reklaminius straipsnius.

Informaciją ketinama publikuoti antrame arba trečiame laikraščio puslapiuose, o preliminarus spausdinamos reklamos plotas užims apie 2 100 kvadratinių centimetrų, tai sudaro vos keletą laikraščio puslapių.

O už vieną kvadratinį centimetrą bus mokama net 2,42 euro.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.