Po Utenos „Juventus“ vyr. trenerio Žydrūno Urbono pasisakymo susidarė įspūdis, kad uteniškiai į Kėdainius praėjusį šeštadienį važiavo lengvam pasivaikščiojimui ir pasišaipymui.

Trečias pralaimėjimas

Tenka pripažinti, kad daugiau kaip pusę rungtynių „Juventus“ sekėsi su šypsenėlėmis veiduose triuškinti „Nevėžį“. Momentais – net didesniu nei dvidešimt taškų skirtumu (19:12, 26:11, 19:24, 18:30). Svečiai išsivežė iš Kėdainių pergalę rezultatu 82:77. Tačiau ne taip lengvai, kaip tikėjosi.

Ketvirtajame kėlinyje Utenos krepšininkai užmigo ant dar nenuskintų laurų ir „Nevėžis” staigiai ištirpdė dviženklį skirtumą iki –5. Viltis sužibo. Bet bent išlyginti rezultato Kėdainių komandos krepšininkai nespėjo. Tai buvo trečiasis „Nevėžio“ pralaimėjimas „Juventus“ komandai (0:3) 2019-2020 m. sezone.

Šiose rungtynėse „Nevėžio“ herojumi buvo Viny Okouo, pelnęs daugiausiai (16) taškų, atkovojęs 8 kamuolius ir surinkęs daugiausiai naudingumo balų (19). „Juventus“ gretose žibėjo Bryant Crawford, pelnęs 24 taškus.

Pasišaipė iš graikų perspektyvų

Po rungtynių Kėdainių „Nevėžio“ vyr. treneriui Mariui Kiltinavičiui teliko konstatuoti, kad antra rungtynių pusė „Nevėžiui“ buvo labai gera, bet ne tiek gera, kiek buvo bloga pirma.

Ekspresyvusis „Juventus“ strategas Ž. Urbonas, nors ir vos nepaleidęs iš rankų pergalės, spaudos konferencijoje nepraleido progos įgelti dabartiniam „Nevėžiui“, neva perduodamas savo komandos legionieriaus B. Crawford požiūrį.

– Jis juokiasi. Nežinau, be jokio įžeidimo („Nevėžiui“), bet kai tik pamato Kėdainius, jis sako, kad čia begalvystė pas juos. Va taip sako ir „žvengia“ jis, taip jam atrodo varžovas, – į žurnalisto klausimą apie legionieriaus nusiteikimą kovai atsakė Ž. Urbonas. – Jis išeina su gera nuotaika. Aš jam dar sakau, kad čia yra du NBA talentai (broliai Kalaitzakiai), o jis atšauna, kad kokia NBA, kur jiems NBA… Tai čia jo tokia nuomonė ir nusistatymas.

Vėl paskutiniai

„Nevėžis“ vėl nusirito į paskutinę, dešimtąją, turnyro lentelės vietą. Prie to prisidėjo dar ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ pergalė prieš „Šiaulius“, kilstelėjusi pasvališkius iš paskutinės vietos.

Turnyro lentelės dugne (8–10 vieta) murkdosi trys komandos, turinčios po šešias pergales – „Nevėžis“, „Šiauliai“ ir „Pieno žvaigždės“. „Šiauliams“ pralošta abu kartus 0:2, su „Pieno žvaigždėmis“ – 1:1.

Kitas „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynes Kėdainių „Nevėžis“ vasario 1 d. žais išvykoje – Panevėžyje, su „Lietkabeliu“. Šių komandų tarpusavio susitikimų santykis yra 1:1. Po praėjusio savaitgalio turo „Lietkabelis“ turnyro lentelėje – antras, „Nevėžis“ – pirmas nuo galo.

About The Author

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.