Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius toliau tęsia vizitus po rajono seniūnijas. Antradienį jis kartu su Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus vyr. specialiste Daiva Grinkevičienė lankėsi Dotnuvos seniūnijos Valučių ir Urniežių kaimuose, taip pat įvertino Akademijos miestelio Agronomų gatvės bei šios seniūnijos žvyrkelių būklę.

saviva.Urniežių gyventojai rajono vadovo prašo įrengti vienintelės kaimo gatvės apšvietimą, teigdami, kad jis yra labai reikalingas, nes gyvena arti keturių dešimčių žmonių. Iš jų maždaug pusę sudaro vaikai iki 18 metų.

Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus vyr. specialistės D. Grinkevičienės duomenimis, šioje gyvenvietėje jau daugelį metų nebuvo apšvietimo, todėl, atsižvelgiant į gyventojų prašymą, reikėtų pastatyti naujas atramas ir įrengti apšvietimą. Tam reikėtų maždaug 3,5 tūkst. eurų.

Valučių kaime apšvietimas yra įrengtas prieš septynerius metus, tačiau šio kaimo gyventojai pageidauja, kad vakarais šviesu būtų ir likusioje gyvenvietės dalyje. Šioje vietoje prie pagrindinės gatvės glaudžiasi trys sodybos, dar keletas stovi atokiau nuo jos, todėl tamsiuoju paros metu gyventojai jaučiasi nesaugiai. Apšvietimo įrengimo darbai atsieitų apie 2,7 tūkst. eurų.

„Apšvietimas tikrai reikalingas abiems kaimams. Kadangi sumos nėra labai didelės, tikimės rasti lėšų atramoms ir šviestuvams įrengti“, – sakė meras S. Grinkevičius.

Taip pat rajono vadovas konstatavo, kad nors rajono žvyrkeliai yra neblogai tvarkomi, tačiau jiems reikia skirti daugiau priežiūros. Be to, reikėtų atnaujinti Agronomų gatvės, šalia kurios įsikūrusi Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba, asfalto dangą.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija

 

Panašios naujienos