Dėl lėšų stygiaus „Ulonų“ sporto klubo raiteliai su savo žirgais pastaruoju metu retai kada gali išvykti į varžybas, tačiau tai padarę gerais rezultatais stebina visus respublikos žirginio sporto mėgėjus ir profesionalus.

Pirmosiose šių metų varžybose parodžiusi puikų rezultatą Greta Nargelavičiūtė nustebo pati bei pateikė netikėtą staigmeną kitiems raiteliams.

Pirmosiose šių metų varžybose parodžiusi puikų rezultatą Greta Nargelavičiūtė nustebo pati bei pateikė netikėtą staigmeną kitiems raiteliams.

Taip nutiko ir prieš savaitę, sausio 10-ąją, kai „Senukų“ harmonizavimo centre, prestižiniame Vaizgaikiemio manieže, vyko respublikinės konkūrų varžybos.
Skirtingai nei kiti įvairių įmonių remiami klubai „uloniečiai“ susimetė sunkiai surinktus pinigėlius ir išvažiavo atstovauti šiose varžybose Kėdainių rajonui. Arūnas Keturakis su žirgu Pantera, konkuravęs su daug jaunesniais ir labai patyrusiais raiteliais, maršrutą baigė be baudos taškų ir tokiu greičiu, kad prieš jį ir po jo startavę duetai neturėjo jokių šansų aplenkti.
Antrame konkūre, kur kliūtys buvo pakeltos žymiai aukščiau, pasirodė kitas „Ulonų“ sporto klubo duetas Greta Nargelavičiūtė ir žirgas Ledas. Pastaruoju metu ši raitelė ir žirgas Ledas demonstruoja itin gerą sportinę formą bei stebina žiūrovus savo gražiais pasirodymais. Tad ir šiose varžybose visi tikėjosi techniško bei stilingo kėdainietės jojimo. Klubo draugai ir treneriai slapčia vylėsi prizinės vietos, tačiau to, ką padarė Greta ir Ledas, nesitikėjo niekas. Techniškai gražus jojimas, jokių klaidų, tikslūs posūkiai, švariai įveiktas maršrutas ir didelis greitis. Viską sudėjus – pirmoji vieta. Beveik keturiasdešimčiai įvairių respublikos klubų raitelių beliko baltai pavydint pasveikinti čempionę.
Pasibaigus varžyboms abiejų konkūrų nugalėtojai turėjo į aikštę išvesti visus šių varžybų prizininkus, o varžybų komentatorius pranešė: „Šiandien neįveikiamas buvo „Ulonų“ sporto klubas iš Kėdainių rajono.“
„Smagu buvo girdėti tuos žodžius, bet kartu ir liūdna, kad esame užmiršti tų, kurie šaukiasi ir mušasi sau į krūtinę, kad puoselėja kaimą, sudaro sąlygas kaimo vaikų laisvalaikiui ar paprastų žmonių pramogai. Po šių varžybų „uloniečiai“ gavo kelis pasiūlymus atstovauti varžybose kitų rajonų žirgynams ir būti remiami stambios įmonės. Pasinaudos sportininkai tuo ar ne, parodys laikas. Turėsime bendrai spręsti, ką ir kaip daryti“, – po varžybų sakė puikią sportinę formą demonstruojanti Greta Nargelavičiūtė.
„Ulonų“ klubas didžiuojasi iš idėjos be atlygio dirbančiais savo treneriais ir raiteliais: Greta Nargelavičiūte, Tomu Žvirbliu, Ričardu Alekna ir Rasute Mažeikiene. Šių žmonių dėka žirgininkystė vis dar egzistuoja ir mūsų krašte.
„Sportininkai nuoširdų ačiū taria tiems, kurie visomis pastangomis prisideda prie žirgyno gerovės ir išlikimo: tai ūkininkas Jeronimas Karosas ir Vytautas Nargelavičius“, – už paramą dėkojo sportuojanti trenerė G. Nargelavičiūtė.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.