Tarptautiniame krepšinio turnyre Kėdainiuose šią savaitę dalyvavę svečiai iš Ukrainos, Dnipro miesto ne tik įgijo tarptautinių varžybų patirties, bet ir susipažino su istoriniu Kėdainių senamiesčiu.

Ekskursiją „Dnipro“ komandai dovanojo mūsų rajono savivaldybė, o su miesto įžymybėmis krepšininkus supažindino Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centro vadybininkė Edita Mongirdaitė.

„Kėdainiuose lankomės pirmą kartą, nors apskritai į Lietuvą žaisti važiuojame beveik kasmet. Dažniausiai vykdavome į Klaipėdą, kad dalyvaudami varžybose, pasirengtume sezonui, – pasakojo „Dnipro“ komandos kapitonas Stanislav Timofejenko. – Tačiau prieš keletą metų, pastačius mūsų mieste gerą sporto salę, įgijome visas sąlygas rengtis sezonui namie. Tad į Lietuvą atvykome po kelerių metų pertraukos. Šiemet rengiamės „Eurocup“ turnyrui ir tam, kad įgautume patirties tarptautinėse varžybose, pasinaudoję kvietimu, atvykome čia. Šiuo metu mūsų komandoje nemažai žaidėjų, kurie tarptautinių varžybų patirties dar neturi.“

Pasak Ukrainos krepšininko, tarptautiniame krepšinio turnyre „Kėdainiai Event Cup’17“ dalyvavo pajėgios komandos.

„Kadangi pats esu kurį laiką žaidęs Lietuvos krepšinio lygoje dalyvaujančiose komandose, su kai kuriais „Neptūno“, „Nevėžio“ ir kitų komandų žaidėjais esame pažįstami, malonu vėl matyti pažįstamų veidų“, – šypsojosi aukštaūgis krepšininkas.

„Lietus tokiu metų laiku jūsų šalyje – įprastas, tiesą sakant, nuo tokio oro norisi miegoti ir ilsėtis. Tad pasivaikščioti po miestą išėjome pirmą kartą, iki šios dienos buvome apsilankę tik prekybos centre, bet ir jame dėl lietingo oro žmonių buvo maža“, – juokėsi kalbinami krepšininkai. – Gidė aprodė ir papasakojo apie jūsų miestą, jis labai senas, daug istorijos, mums čia patinka.“

Po krepšinio turnyro Kėdainiuose „Dnipro“ komanda išvyko į dar keletą varžybų kituose Lietuvos miestuose.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.