„Kormotech“ dirba įprastai. Tiekiame kačių ir šunų maistą daugiau nei į 35 šalis“ – tokią žinią partneriams ir klientams pasiuntė Kėdainių pramonės parke veikiančio Ukrainos įmonės gamybinio padalinio administracija.

„Kormotech” teigia, kad nepertraukiamai tiekia partneriams produkciją ir kad nėra jokių priežasčių stabdyti gamybos Ukrainoje ar išimti produktus iš rinkos.  

„Stebime situaciją, keičiamės informacija su verslo bendruomene, valdžios atstovais ir nepriklausomais konsultantais. Palaikome savo darbuotojus, kad jie išliktų ramūs ir nepasiduotų provokacijoms, – patikina „Kormotech“ administracijos direktorė Maria Stefanyshyn. – Geriausia parama šiuo sunkiu metu – tęsti bendradarbiavimą.”

Įmonė skelbia, kad jos apyvarta 2021 m. padidėjo daugiau nei 43 procentais. Parduota beveik 66 tūkst. tonų paruošto kačių ir šunų maisto (22,8 proc. daugiau nei 2020 m.). Eksportas sudaro beveik 20 proc. visų bendrovės pardavimų.
Dar viena „Kormotech” gamybinė įmonė veikia Lvove, Ukrainoje yra ir centrinė buveinė. Atstovybes įmonė turi Kijeve (Ukraina), Lenkijoje ir JAV.

VĮ Registrų centro duomenimis, tris su puse metų Lietuvoje veikiančioje Ukrainos įmonėje dirba 119 darbuotojų.