Kėdainių medikai, kuriems reikalinga visapusiška pagalba kovojant su koronaviruso keliamomis grėsmėmis, iš Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos jau sulaukė tikrai solidžios paramos – beveik 8 tūkstančių eurų, kurie skirti taip reikalingoms apsaugos priemonėms įsigyti.


Tačiau Kėdainių krašto ūkininkai medikams ketina pagelbėti ne tik finansiškai. Kadangi valdžia nebesugeba laiku pasirūpinti saugiomis medikų darbo sąlygomis ir užtikrinti, kad jie turėtų pakankamai apsaugos priemonių, ūkininkai atiduoda savo turimus respiratorius, kuriuos naudoja laukuose.

Taip pat ieškoma galimybių operatyviai įsigyti ir dezinfekcinio skysčio, kitų priemonių, kurios padėtų medikams išgyventi šį pragarišką laikotarpį.

O ūkininkas Rimantas Žebarauskas, savo sandėliuose turintis apie 20 tonų bulvių, jas ketina skirti senoliams ir socialinėms įstaigoms.

Ir nors paramos akcija medikams Kėdainių rajone gerokai įsibėgėjo, Kėdainių krašto ūkininkų sąjunga ir toliau kviečia visus Kėdainių rajono ūkininkus solidarizuotis ir pervesti lėšų į KKŪS paramos sąskaitą LT214010041900188682.

Lėšos bus skirtos medikams reikalingoms priemonėms įsigyti.

Kaip buvome vieningi rudenį statydami laukuose žaliuosius kryžius, važiuodami su traktoriais kolonoje, parodykime vienybę palaikydami mūsų medikus! Jiems dabar mūsų reikia!About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.